Чести боледувания от настинки

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Re: Чести боледувания от настинки

Мнениеот velev500 » 31 Юли 2015, 14:22

Много ви благодаря , че обърнахте все пак някакво внимание на проблема ми , защото парадоксално , но от вас чуждите и непознатите хора получих повече информация от колкото от личната ми лекарка която ме познава 10 г. и винаги ми се присмива за тоя проблем. :? без да я интересува че с тая болест моята която не мога да разбера каква е аз съм практически инвалидизиран през 2/3 от годината .

Искам само да питам дали някой от тези специалисти работи с НЗОК , защото поради естеството на проблема ми имам доста ограничени възможности.
velev500
 
Мнения: 8
Регистриран на: 09 Юли 2015, 14:46

Re: Чести боледувания от настинки

Мнениеот Мади Ранчева » 31 Юли 2015, 16:01

velev500 написа:Много ви благодаря , че обърнахте все пак някакво внимание на проблема ми , защото парадоксално , но от вас чуждите и непознатите хора получих повече информация от колкото от личната ми лекарка която ме познава 10 г. и винаги ми се присмива за тоя проблем. :? без да я интересува че с тая болест моята която не мога да разбера каква е аз съм практически инвалидизиран през 2/3 от годината .

Искам само да питам дали някой от тези специалисти работи с НЗОК , защото поради естеството на проблема ми имам доста ограничени възможности.

Обикновено тук в сайта, където са ти пуснали имената на лекарите пише, но аз нищо не успях да открия на пръв поглед, за сметка на това има оставени телефони, така че може да звъннеш и да разбереш за какво иде реч ;)
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Чести боледувания от настинки

Мнениеот Mamacita » 10 Авг 2015, 15:15

Какво се случи при теб, ходи ли на имунолог :roll:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Чести боледувания от настинки

Мнениеот velev500 » 21 Авг 2015, 12:18

Извинете , но може ли да дадете още предложения за лекар имунолог някъде по поликлиниките или някъде другаде , но да работи с касата , защото този ДОЦ. Д-Р ВЛАДИ ВАСИЛЕВ МАНЕВ казаха че не работел с касата о, а другата лекарка е хомеопат
velev500
 
Мнения: 8
Регистриран на: 09 Юли 2015, 14:46

Re: Чести боледувания от настинки

Мнениеот Мади Ранчева » 21 Авг 2015, 13:23

velev500 написа:Извинете , но може ли да дадете още предложения за лекар имунолог някъде по поликлиниките или някъде другаде , но да работи с касата , защото този ДОЦ. Д-Р ВЛАДИ ВАСИЛЕВ МАНЕВ казаха че не работел с касата о, а другата лекарка е хомеопат

Добре де, звънни тогава в УМБАЛ "Света Марина" и питай за доц. д-р Светлозар Балев, доколкото разбрах лабораторията е основана точно от него ;) това май му е номерът: 052 302851 му ;)
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Чести боледувания от настинки

Мнениеот velev500 » 22 Авг 2015, 01:14

Да благодаря за предложението, но тази болница е във Варна , а аз съм в София , вече напълно се отчаях просто не мога да намеря някой който да може да ми помогне :cry:
velev500
 
Мнения: 8
Регистриран на: 09 Юли 2015, 14:46

Re: Чести боледувания от настинки

Мнениеот Мади Ранчева » 24 Авг 2015, 14:08

velev500 написа:Да благодаря за предложението, но тази болница е във Варна , а аз съм в София , вече напълно се отчаях просто не мога да намеря някой който да може да ми помогне :cry:

Май тук на никого не му се е налагало да ползва техни услуги, но аз винаги се допитвам до справочника от там нататък избирам, който ми изглежда по-надежден! ;)
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Чести боледувания от настинки

Мнениеот tochica. » 31 Авг 2015, 10:34

Иди на хомеопат. Класическата медицина по-скоро ще те доразболее, фокусирайки се върху един симптом. Хомеопатията лекува цялостно тялото.
Аватар
tochica.
 
Мнения: 19
Регистриран на: 31 Авг 2015, 01:02

Re: Чести боледувания от настинки

Мнениеот Pipilota » 31 Авг 2015, 11:32

Но да се намери класически хомеопат е много трудно, но в София избора е голям. Потърси си добър хомеопат и пробвай и аз си мисля, че това ще ти помогне, както ти е казала tochica.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Чести боледувания от настинки

Мнениеот Jully » 19 Окт 2018, 11:07

и аз много често боледувам почти постоянно кашлям и ми тече носа, вече ми е неудобно да си вземам отпуски, като се разболее някоед ете и аз след него, а и моите деца много болнави и двамата.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Предишна

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта