Представете си идеалната почивка!

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Представете си идеалната почивка!

Мнениеот S_Milenska » 21 Юли 2015, 10:28

В разгара на отпускарския сезон и ние вече се чудим къде да почиваме тази година семейно! :) Не можем да изберем, между почивка на планина и морето. :roll: Вярно, че и двете места си имат предимства, но я разкажете, как си представяте идеалната почивка, пък дори и зимна да е! :roll:
Аз сякаш си представям как имам енергия да изкача връх:
comfort_zone.jpg
comfort_zone.jpg (47.44 KiB) Прегледано 356 пъти

И в същото време идеално ми се връзва и да си лежа под някой чадър:

Relaxing-Beach.png
Relaxing-Beach.png (227.82 KiB) Прегледано 356 пъти

Как си представяте вие идеалната почивка, само със спане, с разходки, а може би занимание с любимо хоби? :D
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Представете си идеалната почивка!

Мнениеот Rali_hr » 21 Юли 2015, 10:37

Ох! :) Ако знаеш и на мен как ми се почива! Представям си идеалната почивка на море, децата играят тихичко в пясъка, аз съм под чадъра с мента в ръка с приятна книга и на удобен шезлонг без да чувам никакви думи като "мамооооооо, той ме настъпа, мамооооооо искам във водата, аааааааааааааа медуза, мамо това акула ли беше?" Не че ми пречат децата, просто за малко мога да ги изключа, нали? :mrgreen:
Затова вече постъпвам практично, пращам ги с бащата им в аквапарка, плащам си за ден спокойствие поне! :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Представете си идеалната почивка!

Мнениеот S_Milenska » 21 Юли 2015, 10:44

При нас е същото, постоянно се мрънка за нещо, ако не е малката ще е баща ѝ, не знам как да им обясня, че и аз искам да си почина, но не!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Представете си идеалната почивка!

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Юли 2015, 12:28

Представям си как аз съм се изпънала на някой шезлонг,както казахте, а малкия си подскача в някой детски басейн, а баща му не мога да го мисля! :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Представете си идеалната почивка!

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Юли 2015, 14:18

Радвайте се на времето, когато децата ви ви търсят! Вече не ходим на семейни почивки. Всеки ходи сам някъде, представям си времето, в което всеки викаше "мамо,мамо", вече го няма. :(
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Представете си идеалната почивка!

Мнениеот Локумът » 21 Юли 2015, 14:48

Представям си как съм седнал в някое капанче близо до морето, пия бира, хапвам си цаца, децата минават от време на време да питат може ли по едно Самърсби да изпият, жената се пържи някъде недалеч. Вечерта минем и хапнем в някой ресторант, посмеем се на глупостите ни. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Представете си идеалната почивка!

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Юли 2015, 11:16

Ваня Стойчева написа:Радвайте се на времето, когато децата ви ви търсят! Вече не ходим на семейни почивки. Всеки ходи сам някъде, представям си времето, в което всеки викаше "мамо,мамо", вече го няма. :(

Радвам се разбира се, но ми се иска поне ден да си почина и да рефрешна, а и в същото време да знам, че малкия се забавлява, много ясно. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Представете си идеалната почивка!

Мнениеот Andrey » 22 Юли 2015, 12:28

Идеалната почивка ми е от втория вариант, да се опъна на някой шезлонг, да ида да поплувам от време на време, нямам сили да се катеря по планини изобщо абсурд. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Представете си идеалната почивка!

Мнениеот Mauritius » 22 Юли 2015, 13:08

Моите почивки в последните години се оказват по-изморителни от ежедневието ми, колкото и да е напрегнато, но идеалната почивка е с много пътувания и приятели, пийване, усмивки и море! :) :)
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Представете си идеалната почивка!

Мнениеот кора-бия » 22 Юли 2015, 13:35

На почивката само си лежа и си почивам, отивам и си хапвам на близко до капанчетата, вечер ходя по дискотеки и така. :)
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта