Мога ли сама да си помогна при съмнение за вагинална инфекция?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Мога ли сама да си помогна при съмнение за вагинална инфекция?

Мнениеот sofi_black » 23 Юли 2015, 12:49

Привет, момичета :)
От два дни имам симптоми на вагинална инфекция, предполагам и вие сте й ставали жертва - парене, течение...

За поредно лято съм заточеник на морето и предполагам, че от водата е станала тази инфекция, но в близката седмица няма изгледи да се прибера и се надявам, че има възможност да си помогна сама :roll:
Преди време бях виждала едни пробиотични тампони, които мисля, че са горе-долу с такъв ефект, но скоро няма да ми дойде, така че не зная какво е добре да използвам :roll:

Дали съществуват някакви продукти, с които мога да закрепя положението, поне докато стигна до лекар :roll: Сещам се в момента за рекламата на Итимохелп, мисля, че се ползва точно в такива случаи, нали, но предполагам има и други подобни? :roll:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Мога ли сама да си помогна при съмнение за вагинална инфекция?

Мнениеот qwerryyy » 23 Юли 2015, 12:52

Пробвай с интимо хелп и все пак си направи една бърза консултация по телефона. :) В много случаи го предписват.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Мога ли сама да си помогна при съмнение за вагинална инфекция?

Мнениеот Nightmare » 23 Юли 2015, 12:55

Добре е да пробваш с подобен продукт, от една страна, от друга това не зная дали няма да задълбочи проблема, ако се проточи във времето :idea: бъди внимателна и бърза!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Мога ли сама да си помогна при съмнение за вагинална инфекция?

Мнениеот dessiblond » 23 Юли 2015, 12:59

На мен ми е помагал, точно при такива симптоми, но пак зависи колко е зле работата, щом казваш, че това ти е втори ден, може би ще има ефект, но си слагай по-редновно, а не в 2 пъти в седмицата :idea:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Мога ли сама да си помогна при съмнение за вагинална инфекция?

Мнениеот qwerryyy » 23 Юли 2015, 13:00

Nightmare написа:Добре е да пробваш с подобен продукт, от една страна, от друга това не зная дали няма да задълбочи проблема, ако се проточи във времето :idea: бъди внимателна и бърза!

Ами то друг начин няма, трябва да се предприемат някакви действия, но дори и да отшумят симптомите трябва да посетиш лекар при първа възможност.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Мога ли сама да си помогна при съмнение за вагинална инфекция?

Мнениеот annydance » 23 Юли 2015, 13:52

Задължително е, чувала съм, че от такива инфекции след това стават големи бели, така че по-добре не чакай, ами си намери някакъв, ако трябва на частно и бягай да те прегледат :idea:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Мога ли сама да си помогна при съмнение за вагинална инфекция?

Мнениеот Rali_hr » 23 Юли 2015, 14:51

Разбира се, най-добре е по най-бързият начин да намериш гинеколог, не се ослушвай, където и да си наблизо все ще има някой лекар ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мога ли сама да си помогна при съмнение за вагинална инфекция?

Мнениеот Lollipop » 23 Юли 2015, 15:34

Ползвах скоро Розалгин и останах доволна, мисля че лесно можеш да го намериш, но ако си е БГ :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мога ли сама да си помогна при съмнение за вагинална инфекция?

Мнениеот Harmony » 23 Юли 2015, 16:13

Това е ужасно и на мен ми се е случвало явно от водата в морето и при по-слаб имунитет да получавам инфекции, но не зная как може да се избегне такова нещо, предстои ми да ходя на море и се притеснявам :idea:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Мога ли сама да си помогна при съмнение за вагинална инфекция?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Юли 2015, 16:32

Harmony написа:Това е ужасно и на мен ми се е случвало явно от водата в морето и при по-слаб имунитет да получавам инфекции, но не зная как може да се избегне такова нещо, предстои ми да ходя на море и се притеснявам :idea:

Мисля, че интимо хелп може да се приема и профилактично!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта