Каква марка боя и кой цвят са подходящи за да постигна този цвят...?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Каква марка боя и кой цвят са подходящи за да постигна този цвят...?

Мнениеот Diyana9797 » 30 Юли 2015, 02:07

Надявам се някой да ми каже в момента коя боя е най-невредима и как да постигна този цвят... не съм много наясно с точните имена на цветовете.Моята коса е тъмно кестенява,преди една година ходих да ме направят светло кестенява, но ми омръзна и бях се къносала в черно, след 2,3 месеца цялата къна падна сега си е почти моя цвят. Преди малко видях случайно тази снимка и сега искам точно същият цвят... :roll: Изображение
Diyana9797

Re: Каква марка боя и кой цвят са подходящи за да постигна този цвят...?

Мнениеот Mamacita » 30 Юли 2015, 11:33

Аз бих отишла във фризьорски салон, където се занимават с колористика, за да ми направят цвета, който искам, а след това ако ти идва солено като цена, вече може да го поддържаш със сходна боя, въпросът е веднъж да стане както трябва. Да ти кажа, доволна съм от боите на Елеа, съответстват на това, което виждаш по кутиите като цвят, но пак много зависи до самата коса :idea: дали е плътна, как поема боята, какъв цвят е и дали има голяма разлика, затова като си сменям радикално цвета на цялата коса, предпочитам да го правя при фризьор! ;)
Mamacita

Мнениеот Мади Ранчева » 30 Юли 2015, 13:52

Странно как ти е паднала цялата къна за 2-3 месеца, явно не е била от онази, с която веднъж боядисана се бориш докато не израсне. На мен ми харесва Палете и мисля, че 400 е твоя цвят или може да видиш предния по-тъмен нюанс, защото това се води Медиум блонд
Мади Ранчева

Мнениеот Diyana9797 » 30 Юли 2015, 14:22

Мади Ранчева написа:Странно как ти е паднала цялата къна за 2-3 месеца, явно не е била от онази, с която веднъж боядисана се бориш докато не израсне. На мен ми харесва Палете и мисля, че 400 е твоя цвят или може да видиш предния по-тъмен нюанс, защото това се води Медиум блонд

Къната беше съвсем обикновенна, правих си много маски, постоянно(предимно с кокосово масло и стимулант на икаров) за растеж и затова падна. ;)
Diyana9797

Мнениеот mangusta » 30 Юли 2015, 16:11

Diyana9797 написа:
Мади Ранчева написа:Странно как ти е паднала цялата къна за 2-3 месеца, явно не е била от онази, с която веднъж боядисана се бориш докато не израсне. На мен ми харесва Палете и мисля, че 400 е твоя цвят или може да видиш предния по-тъмен нюанс, защото това се води Медиум блонд

Къната беше съвсем обикновенна, правих си много маски, постоянно(предимно с кокосово масло и стимулант на икаров) за растеж и затова падна. ;)

За маските с витамин С съм чувала добри отзиви, иначе на Casting Cream Gloss има повече от този нюанс, който искаш ти, но не зная дали е амонячна, ползвала съм Олия и ми хареса, косата ми след това е мекичка, ама не зная точно този цвят дали го има :idea:
mangusta

Мнениеот Mamacita » 30 Юли 2015, 17:31

На Avon боите бяха хубави, т.е. с красиви цветове, но косата ти е ужасно суха и увредена след това, но не зная ти решаваш :!:
Mamacita

Мнениеот Diyana9797 » 30 Юли 2015, 18:28

mangusta написа:
Diyana9797 написа:

За маските с витамин С съм чувала добри отзиви, иначе на Casting Cream Gloss има повече от този нюанс, който искаш ти, но не зная дали е амонячна, ползвала съм Олия и ми хареса, косата ми след това е мекичка, ама не зная точно този цвят дали го има :idea:

Между другото се сетих , че и аз съм пробвала маската с витамин С и имаше голям ефект.След първият път се появиха червени оттенъци,върху черната къна и черното вече не беше чак толкова наситено.След това втория път стана мнооого тъмно кестенява и така след всяко измиване си стана моят цвят.Страх ме беше да ми свалят черното на фризьор защото деколорите много изтощават косата. Сега разгледах каталога на боите Casting Cream Gloss много ми харесаха цветовете , мерси. 8-)
Diyana9797

Мнениеот Diyana9797 » 30 Юли 2015, 18:32

Mamacita написа:На Avon боите бяха хубави, т.е. с красиви цветове, но косата ти е ужасно суха и увредена след това, но не зная ти решаваш :!:

Ти пробвала ли си с тях?
Diyana9797

Мнениеот belleville » 31 Юли 2015, 11:13

Diyana9797 написа:
Mamacita написа:На Avon боите бяха хубави, т.е. с красиви цветове, но косата ти е ужасно суха и увредена след това, но не зная ти решаваш :!:

Ти пробвала ли си с тях?

И аз съм пробвала на Аvon боите, на същото мнение съм, цветовете са прекрасни, това е единственото червено, което някога съм харесвала на косата си, но за сметка на това става почти невъзможна за нормално разресване и трябват много балсами, маски и кристали, като се има предвид, че косата ми е тънка и мекичка или поне преди беше такава! :D
belleville

Мнениеот MerryPop » 31 Юли 2015, 12:37

Смятам, че за този цвят и безамонячна ще ти свърши работа, щом къната е паднала, а и твоята коса не е била много по-тъмна, не мисля, че мога да ти предложа определена боя със същия цвят, но в по-големите магазини има богат избор от каталози, където да си откриеш това, което искаш като нюанс, просто малко време трябва да отделиш ;)
MerryPop

Следваща

Назад към Козметика