Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот nushi.kisyova » 27 Авг 2015, 10:36

Преди време ми се беше появило странно бяло течение и бях убедена, че е от интимния гел, не мога да кажа на 100%, гинекологът също не ми каза тогава дали със сигурност е от това, но е добре да си имате по един на ум!
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Авг 2015, 17:33

Зимата и лятото подхождам по един и същи начин, не се притеснявам от нищо по-различно защото е лято.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот Jully » 15 Сеп 2015, 15:48

ДОри и при най-малкият симптом за нещо необичайно трябва да се реагира, това е така.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот MollyDolly » 15 Сеп 2015, 16:10

rabotnata pchela написа:Зимата и лятото подхождам по един и същи начин, не се притеснявам от нищо по-различно защото е лято.

Е, ако си стоиш вкъщи, едва ли има от какво да се притесняваш, но ако ходиш по басейни, морета, то си е притеснително, аз поне винаги се наблюдавам доста стриктно
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Сеп 2015, 18:38

ЗИмата също може по басейни да се ходи. :) Казвам просто, че не си правя разни промивки, нагрявки, таблетки и прочие профилактично, ако имам проблем отивам на лекар и си правя задължителните прегледи. Досега не съм имала проблеми, да чукна на дърво. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот S_Milenska » 16 Сеп 2015, 09:45

Единствената разликата е, че сутрин и вечер се къпя, докато преди не съм го правила.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот MerryPop » 16 Сеп 2015, 10:52

На мнение съм, че "профилактично" ползване на каквито и да е било лекарства, било то с или без предписание е лудост, просто защото не знаеш в какъв капан ще попаднеш и колко беди след това ще си навлечеш!
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот Gorica23 » 16 Сеп 2015, 11:04

MerryPop написа:На мнение съм, че "профилактично" ползване на каквито и да е било лекарства, било то с или без предписание е лудост, просто защото не знаеш в какъв капан ще попаднеш и колко беди след това ще си навлечеш!

Ако профилактично се смята веднъж в месеца, след цикъл интимен душ със смрадлика и лайка, да, но лекарства без да са предписани от лекар заради проблем, НИКОГА!
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот exotic » 16 Сеп 2015, 11:39

Gorica23 написа:
MerryPop написа:На мнение съм, че "профилактично" ползване на каквито и да е било лекарства, било то с или без предписание е лудост, просто защото не знаеш в какъв капан ще попаднеш и колко беди след това ще си навлечеш!

Ако профилактично се смята веднъж в месеца, след цикъл интимен душ със смрадлика и лайка, да, но лекарства без да са предписани от лекар заради проблем, НИКОГА!

Тук и аз съм съгласна, но имам познати, които при парене и поява на някакво бяло течение ме питат дали да не си вземат Интимохелп, което е безумно като вид решение :mrgreen: :mrgreen:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот Gorica23 » 16 Сеп 2015, 12:05

exotic написа:
Gorica23 написа:
MerryPop написа:На мнение съм, че "профилактично" ползване на каквито и да е било лекарства, било то с или без предписание е лудост, просто защото не знаеш в какъв капан ще попаднеш и колко беди след това ще си навлечеш!

Ако профилактично се смята веднъж в месеца, след цикъл интимен душ със смрадлика и лайка, да, но лекарства без да са предписани от лекар заради проблем, НИКОГА!

Тук и аз съм съгласна, но имам познати, които при парене и поява на някакво бяло течение ме питат дали да не си вземат Интимохелп, което е безумно като вид решение :mrgreen: :mrgreen:

Парене и силни бяло течение са индикация за проблем, веднага ги изпращай на лекар, могат да си докарат сериозен проблем от самолечение... :!:
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта