Мислите ли манекените по витрините на магазините за твърде слаби?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Мислите ли манекените по витрините на магазините за твърде слаби?

Мнениеот Rali_hr » 06 Авг 2015, 10:22

silver933 написа:Не съм се замислял, но ми е правило впечатление, че има дънки, които не могат да ги закопчеят на кръста на манекена, та се чудя какво дете трябва да влиза в тях? :roll:

Не знам, но могат да им вкарат повече живот и извивки на манекените, не е нормално да са толкова слаби и да приличат на плашила :!:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мислите ли манекените по витрините на магазините за твърде слаби?

Мнениеот Andrey » 06 Авг 2015, 10:49

Нека да са по-слаби, че да се стремят правилно жените, без друго виждаме само разни лоени топки да се търкалят.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мислите ли манекените по витрините на магазините за твърде слаби?

Мнениеот draga.mihova » 06 Авг 2015, 11:34

Andrey написа:Нека да са по-слаби, че да се стремят правилно жените, без друго виждаме само разни лоени топки да се търкалят.

Вярно, че все по-трудно става да видиш нормална жена, но по-скоро такива модели само биха ги комплексирали и озлобили допълнително :idea:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Мислите ли манекените по витрините на магазините за твърде слаби?

Мнениеот Elica » 06 Авг 2015, 12:30

Слабите жени са на изчезване, затова трябва ли да подкрепяме свинщината като правим това и по манекените по витрините? Все пак всеки нормален човек може да прецени реално и адекватно за себе си как изглежда и кое е нормално и кое не.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Мислите ли манекените по витрините на магазините за твърде слаби?

Мнениеот Mon_ton » 10 Авг 2015, 11:10

Elica написа:Слабите жени са на изчезване, затова трябва ли да подкрепяме свинщината като правим това и по манекените по витрините? Все пак всеки нормален човек може да прецени реално и адекватно за себе си как изглежда и кое е нормално и кое не.

И ти си права, според мен се прекалява с това за слабите хора и за влиянието им. Не мисля, че някой дори и да не вижда подобни слаби хора, ако е податлив няма да действа по същия начин.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мислите ли манекените по витрините на магазините за твърде слаби?

Мнениеот mangusta » 10 Авг 2015, 14:18

Ама всеки решава за себе си, в крайна сметка как да изглежда и с какво да се облича, вярно, че са малки номерата по магазините, но не са чак толкова, има за всеки по нещо...
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Мислите ли манекените по витрините на магазините за твърде слаби?

Мнениеот Krum » 10 Авг 2015, 14:34

mangusta написа:Ама всеки решава за себе си, в крайна сметка как да изглежда и с какво да се облича, вярно, че са малки номерата по магазините, но не са чак толкова, има за всеки по нещо...

в повечето случаи има само за слаботелесните по нещо, а за по-пищните има само роби. :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Мислите ли манекените по витрините на магазините за твърде слаби?

Мнениеот Kremiliya » 10 Авг 2015, 15:10

Krum написа:
mangusta написа:Ама всеки решава за себе си, в крайна сметка как да изглежда и с какво да се облича, вярно, че са малки номерата по магазините, но не са чак толкова, има за всеки по нещо...

в повечето случаи има само за слаботелесните по нещо, а за по-пищните има само роби. :lol:

така е аз никога не мога да си избера нищо хубаво, ако искам да си купя къси панталони, то те са малко над глезените, но някаква приятна дължина до коляното да речем няма! ми не знам на това какво да му каажа, не е голям избор!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Мислите ли манекените по витрините на магазините за твърде слаби?

Мнениеот Loreyn » 17 Авг 2015, 17:00

Тук не зная чий е проблемът, но виждам все повече магазини за макси мода, в които не смятам, че има само роби, а щом това им пречи и искат да обличат къси рокли и поли, никога не пречи да се погрижат за себе си, нали?
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Мислите ли манекените по витрините на магазините за твърде слаби?

Мнениеот Rali_hr » 31 Авг 2015, 14:59

Loreyn написа:Тук не зная чий е проблемът, но виждам все повече магазини за макси мода, в които не смятам, че има само роби, а щом това им пречи и искат да обличат къси рокли и поли, никога не пречи да се погрижат за себе си, нали?

Как ще има много такива магазини, нормална ли си?! Повечето са за анорексички.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта