Мисли ли сте за розова, зелена или синя коса… как се постига?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Мисли ли сте за розова, зелена или синя коса… как се постига?

Мнениеот puhcheto » 04 Авг 2015, 16:24

Привет, момичета :) :)
Супер въодушевена съм от идеята да си направя косата в цвят, който е необичаен - синя, зелена, розова, защо не и лилава, обаче малко ме притеснява това, че никъде не откривам почти никаква информация за това как може да се постигне този ефект :roll:

Много ми се иска да експериментирам и като гледам толкова готини мацки като тази,
beauty-blue-blue-hair-curls.jpg
beauty-blue-blue-hair-curls.jpg (70.16 KiB) Прегледано 1634 пъти
още повече се надъхвам, въпреки че не мисля да правя и моята коса в толкова много цветове...
Вие имате ли идея и правили ли сте някога косата си някакъв по-различен цвят от обичайните, например розова, лилава, синя, не намирам бои по магазините в такива цветове, а и не зная дали ще хванат върху моя цвят, в момента съм с оранжево-червена коса :roll:

Моля да ми разясните откъде да намеря такива бои и как се постигат тези цветове :roll:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Мисли ли сте за розова, зелена или синя коса… как се постига?

Мнениеот gomez123 » 04 Авг 2015, 16:31

Ами, за да не останеш без коса е най-добре да минеш през някой фризьор, ама да е сигурен, че няма да те остави без коса и да питаш за какво иде реч и дали въобще се получи нещо :idea:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Мисли ли сте за розова, зелена или синя коса… как се постига?

Мнениеот Грохот » 04 Авг 2015, 16:35

Имаше едни балсамчета или шампоанчета, не помня точно, с които се променяше цвета, но не стои много дълго, а и не зная колко точно ярък и наситен ще стана, може да опиташ на един кичур или с връхчетата си, би трябвало да е достатъчно показателно :idea:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Мисли ли сте за розова, зелена или синя коса… как се постига?

Мнениеот S_Milenska » 05 Авг 2015, 09:36

Мисля, че най-напред трябва да ти е изсветлена супер много косата и след това да се опитваш да постигаш някакъв цвят, няма да ти е лесно, трябват ти пари търпение и добър фризьор.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мисли ли сте за розова, зелена или синя коса… как се постига?

Мнениеот qwerryyy » 05 Авг 2015, 10:37

И на мен ми харесват много тези прически като дъгата, не знам как да ги направя, май не ми се рискува да си съсипя косата по този начин.. определено трябва да бъде изгорена!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Мисли ли сте за розова, зелена или синя коса… как се постига?

Мнениеот miron » 05 Авг 2015, 10:53

Ееее, тва е много готино! Представям си сексът с такава жена, да вее дъгата пред лицето ми, размечтах се!
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Мисли ли сте за розова, зелена или синя коса… как се постига?

Мнениеот niya_mazova » 05 Авг 2015, 11:16

S_Milenska написа:Мисля, че най-напред трябва да ти е изсветлена супер много косата и след това да се опитваш да постигаш някакъв цвят, няма да ти е лесно, трябват ти пари търпение и добър фризьор.

Даа, трябва да е наистина много светло руса, за да се получи нещо като цвят, а от червено на русо и чак след това с тази боя не зная колко време може да ти отнеме, най-добре е консултация с правилните хора!
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Мисли ли сте за розова, зелена или синя коса… как се постига?

Мнениеот magda » 05 Авг 2015, 12:58

Абе то е готино, ама накрая мисля, че освен красивия цвят получаваш изгоряла коса в бонус, което не ми се вижда като добра оферта!
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Мисли ли сте за розова, зелена или синя коса… как се постига?

Мнениеот svetlozara » 05 Авг 2015, 13:20

Много е красиво, но гадното е, че толкова бързо ще изпадат цветовете, обаче не мога да отрека, че за лятото е страхотна идея просто!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Мисли ли сте за розова, зелена или синя коса… как се постига?

Мнениеот nushi.kisyova » 05 Авг 2015, 14:23

svetlozara написа:Много е красиво, но гадното е, че толкова бързо ще изпадат цветовете, обаче не мога да отрека, че за лятото е страхотна идея просто!

Защо да изпадат бързо, тъй като са светли ли, аз съм виждала и доста наситени от тези - розови, лилави, сини, зелени :idea:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта