Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот magda » 05 Авг 2015, 12:58

female1f1 написа:
Pipilota написа:
female1f1 написа:Много ми харесаха хората с памперс гащи. Това са техни снимки https://instagram.com/underwareness/ Изпрати ми ги едно момче и реших да ги споделя. Харесват ли ви хората с памперс гащи?

ъъъ, странен опит за реклама! :shock:


Аз нерекламирам абсолятно нищо. Споделям снимките от някаква рекламна кампания в Инстаграм, защото ми направиха добро впечатление.

А на теб харесват ли ти, би ли си взела такива? :roll:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот female1f1 » 05 Авг 2015, 13:14

magda написа:А на теб харесват ли ти, би ли си взела такива? :roll:


Харесват ми. Бих си взела такива за да ги пробвам. Изглеждат ми практични откъм идеята. Пък и щом са като гащи може да се свалят лесно и да използвам тоалетната а гащите да използвам, когато ми се наложи.
female1f1
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Авг 2015, 19:45

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот svetlozara » 05 Авг 2015, 13:19

Когато нещо се харесва, то се носи, би ли си взела? От рекламата разбирам, че не е само за хора с проблеми, а и за такива, които няма къде да пишкат! :mrgreen:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот female1f1 » 05 Авг 2015, 18:31

svetlozara написа:Когато нещо се харесва, то се носи, би ли си взела? От рекламата разбирам, че не е само за хора с проблеми, а и за такива, които няма къде да пишкат! :mrgreen:


Да може да си взема. Гадно е, когато няма, къде да пишкаш и трябва да стискаш и точно за това мисля, че са практични.
female1f1
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Авг 2015, 19:45

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот Lollipop » 06 Авг 2015, 08:15

Досега не съм попадала в ситуация, при която няма къде да отида до тоалетната. Единствено се сещам, че за някой концерт би било предимство, като пиеш по цял ден и бира и тоалетната е с километрична опашка. И все пак ми е странно и не мога да го приема, особено за хора без здравословни проблеми, ами само защото не искат да отидат до тоалетната. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот sofi_black » 06 Авг 2015, 09:21

Lollipop написа:Досега не съм попадала в ситуация, при която няма къде да отида до тоалетната. Единствено се сещам, че за някой концерт би било предимство, като пиеш по цял ден и бира и тоалетната е с километрична опашка. И все пак ми е странно и не мога да го приема, особено за хора без здравословни проблеми, ами само защото не искат да отидат до тоалетната. :roll:

Има и момичета, които имат особени пречки за това да пишкат на друго място, въпреки това не мога да си представя подобна гняс, мен ме е гнус от превръзки, не мога да ползвам нещо, което задържа телесни течности, които се допират до мен, камо ли памперси :oops:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот silver933 » 06 Авг 2015, 09:40

Доста ще ми е странно, ако приятелката ми цял ден си кисне задника в памперс!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта