Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот female1f1 » 04 Авг 2015, 19:46

Много ми харесаха хората с памперс гащи. Това са техни снимки https://instagram.com/underwareness/ Изпрати ми ги едно момче и реших да ги споделя. Харесват ли ви хората с памперс гащи?
female1f1
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Авг 2015, 19:45

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот Pipilota » 05 Авг 2015, 06:07

female1f1 написа:Много ми харесаха хората с памперс гащи. Това са техни снимки https://instagram.com/underwareness/ Изпрати ми ги едно момче и реших да ги споделя. Харесват ли ви хората с памперс гащи?

ъъъ, странен опит за реклама! :shock:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот S_Milenska » 05 Авг 2015, 09:05

Супер много ми харесват!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот Lilly_milly » 05 Авг 2015, 09:44

То има ли нещо за харесване за хора с проблеми или поне на мен не ми звучи много нормално това, не исках да прозвучи грубо, но все едно питаш дали харесваме хора с недъг в говора :?: :shock: :shock: какъв ти е проблемът?
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот S_Milenska » 05 Авг 2015, 09:49

Lilly_milly написа:То има ли нещо за харесване за хора с проблеми или поне на мен не ми звучи много нормално това, не исках да прозвучи грубо, но все едно питаш дали харесваме хора с недъг в говора :?: :shock: :shock: какъв ти е проблемът?

Примерно харесвате ли хора с бъбречна недостатъчност? И аз като Pipilota мисля, че е реклама! :!:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот female1f1 » 05 Авг 2015, 11:32

Lilly_milly написа:То има ли нещо за харесване за хора с проблеми или поне на мен не ми звучи много нормално това, не исках да прозвучи грубо, но все едно питаш дали харесваме хора с недъг в говора :?: :shock: :shock: какъв ти е проблемът?


Мисля, че са се постарали да изглеждат доре. Направи ми впечатление, че изглеждат дабре, все едно са с исниски гащи и решх да споделя.
Последна промяна female1f1 на 05 Авг 2015, 11:37, променена общо 1 път
female1f1
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Авг 2015, 19:45

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот female1f1 » 05 Авг 2015, 11:35

Pipilota написа:
female1f1 написа:Много ми харесаха хората с памперс гащи. Това са техни снимки https://instagram.com/underwareness/ Изпрати ми ги едно момче и реших да ги споделя. Харесват ли ви хората с памперс гащи?

ъъъ, странен опит за реклама! :shock:


Аз нерекламирам абсолятно нищо. Споделям снимките от някаква рекламна кампания в Инстаграм, защото ми направиха добро впечатление.
female1f1
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Авг 2015, 19:45

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот kauda » 05 Авг 2015, 12:11

female1f1 написа:
Аз нерекламирам абсолятно нищо. Споделям снимките от някаква рекламна кампания в Инстаграм, защото ми направиха добро впечатление.

А не ти ли харесват хора по нормални гащи? Да може би тея са практични и удобни за хора с проблеми, не мога да кажа, че ми харесват, не виждам нищо очарователно в това.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот female1f1 » 05 Авг 2015, 12:29

kauda написа:
female1f1 написа:
Аз нерекламирам абсолятно нищо. Споделям снимките от някаква рекламна кампания в Инстаграм, защото ми направиха добро впечатление.

А не ти ли харесват хора по нормални гащи? Да може би тея са практични и удобни за хора с проблеми, не мога да кажа, че ми харесват, не виждам нищо очарователно в това.


Харесват ми хората и с нормалните хащи и с памперс гащите. Тази снимки са добре, защото ако ги видят хора с някакъв проблем ще разберат, че няма от какво да се срамуват и ще им вдигнат самочувствието.
female1f1
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Авг 2015, 19:45

Re: Харесват ли ви хора с памперс гащи?

Мнениеот Kremiliya » 05 Авг 2015, 12:32

Тогава въпросът ти изобщо не е зададен правилно! От заглавието става ясно, че едва ли не имаш някакво влечение към тях.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта