Според деколтето ли избирате колието си?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот Грохот » 11 Дек 2015, 12:22

Все по-рядко за съжаление намирам време и желание за подобни неща, сякаш не е особено необходимо, като се има предвид шаловете колко по-функционални са - добър аксесоар и топло усещане :idea:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот iwoni » 13 Май 2016, 15:06

Избирам според деколтето, според облеклото - цвят и стил. Ако е по официално, са едни бижутата, ако е по-спортно и елегантно - други. Със всичко се съобразявам :wink: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот *Пролет* » 21 Ное 2018, 12:15

То си има правила и за подходящите бижута според облеклото. Няма как с V-образно деколте, например, да се сложи дълго и пищно колие. Простички са принципите. Семпла блузка или риза - по-интересно бижу, и обратно.
Аватар
*Пролет*
 
Мнения: 103
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:47

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот Moni_265 » 11 Дек 2018, 16:50

Ако е дълго колието, и деколтето трябва да е дълбоко.
Аватар
Moni_265
 
Мнения: 72
Регистриран на: 12 Ное 2018, 15:24

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот bbeleva » 10 Яну 2019, 12:45

Аз лично напоследък все по-рядко нося бижута, тъй като професията ми е в сферата на IT и съм благословена с щастието че мога да се появя в офиса по маратонки и анцуг без това да е проблем :mrgreen:
Преди време, когато носих бижута, винаги съм предпочитала тези с по-дългите верижки, понеже ми харесва как се съчетават с почти всеки тип дреха. За празнични и официални поводи подбирам колиета с камъни, но не прекалено големи, обикновено съчетани с многоо семпла блуза или поло.
Не обичам дълбоките деколтета, затова нося масивни колиета предимно лятото, съчетани с ефирна рокля или топ с тенки презрамки.
bbeleva
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Яну 2019, 12:30

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот Валя.Танева » 08 Май 2019, 12:00

Не нося колиета, но ми се е набило на очи колко е претрупано, когато е дълбоко деколтето и колието е дълго.
Валя.Танева
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Май 2019, 09:56

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта