Според деколтето ли избирате колието си?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот annydance » 18 Авг 2015, 16:12

Скоро осъзнах колко много колиета имам у дома, като цяло това е нещото, което прави облеклото ми от кръста нагоре, тъй като не обичам да се обличам по-официално, апък колието винаги освежава.

Така де, то е хубаво, че имам колиета, но по-голямата част от тях никога не съм ги носила, тъй като въобще не зная на какво деколте биха паснали, а аз не си играя на дребно, харесват ми от този тип по-пищни колиета ;)
tumblr.jpg
tumblr.jpg (44.33 KiB) Прегледано 677 пъти

Какво ще кажете, как е добре да се съчетават, например на блуза с поло какво колие би отивало? :roll:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот penny » 18 Авг 2015, 16:20

Май е по-важно не точно деколтето, а това в какъв стил е дрехата, съответно и колието и дали биха си паснали малко от малко. На мен много ми допадат тези, които са тип пуловери, ама с колие като това и цветовете като са в тон - бомба ;)
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот dejavu » 18 Авг 2015, 16:24

На мен някак въобще не ми допадат този тип колиета, аз харесвам от тези по-дългите и фини плетки, накрая да завършват с нещо тематично за теб или вечерта :idea: те са възможно най-универсалните! ;)
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот zheleva212 » 18 Авг 2015, 16:43

На мен най-много ми харесва съчетанието на колие от този тип, които приличат на яка с високо деколте, ама не чак поло, но около врата, адски много ми допадат.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот Pipilota » 19 Авг 2015, 09:46

На мен ми харесват, но не се виждам с такова колие да тръгна, макар че са много красиви.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот lussy » 19 Авг 2015, 10:40

Pipilota написа:На мен ми харесват, но не се виждам с такова колие да тръгна, макар че са много красиви.

Зависи много и от мястото, на което работиш, както и от стила ти, така че защо не се виждаш с такова колие, а и никой не е казал, че трябва да е точно такова, сега са на мода и плетените, както и тези с металните елементи :idea:
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот ManiJani » 20 Авг 2015, 15:21

Прекалено кичозно е за мен, не обичам големи колиета, но виждам, че на някои мацки стоят много добре, особено тези тип яка, тъй като ми напомнят (може и от там да е взета идеята) на африканските бижута :)
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот Грохот » 21 Авг 2015, 11:35

Тези особено с някакви големи камъни са ми най-зле като вариант, доста просто стоят и като от китайски магазин.
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот BeenieGal » 21 Авг 2015, 16:57

Грохот написа:Тези особено с някакви големи камъни са ми най-зле като вариант, доста просто стоят и като от китайски магазин.

Мда, някак твърде източно ми идва, да не кажа циганско, ама всеки си знае, де :mrgreen: единствено на дългите верижки се кефя и то, защото отиват на всяка тишъртка!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Според деколтето ли избирате колието си?

Мнениеот luchia@marco » 25 Авг 2015, 11:39

BeenieGal написа:
Грохот написа:Тези особено с някакви големи камъни са ми най-зле като вариант, доста просто стоят и като от китайски магазин.

Мда, някак твърде източно ми идва, да не кажа циганско, ама всеки си знае, де :mrgreen: единствено на дългите верижки се кефя и то, защото отиват на всяка тишъртка!

Точно обратното - тези верижки, които са по-късички можеш да ги сложиш на всичко, ако се изисква някакво бижу, де :idea:
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron