Възможно ли е да се стегне отпуснатата кожа на ръцете?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Възможно ли е да се стегне отпуснатата кожа на ръцете?

Мнениеот penny » 20 Авг 2015, 11:27

След като си възвърнах килограмите след раждането, едно от малкото неща, които си прецаках почти необратимо са ръцете :evil: Едни такива стоят пухкави, кожата им се отпусна, не е прекалено много като това,
AR.jpg
AR.jpg (5.55 KiB) Прегледано 3489 пъти
но понеже преди бяха много слаби, то сега разликата си е видима и стои доста грозно :(

Много ми се иска да се опитам да стегна тази отпусната кожа, ама силно се съмнявам, че ще стане :( въпреки това съм надъхана да опитам, няма да ми повлияе зле във всеки случай :D
Според вас има ли някакви упражнения или мазила, които да приберат отпуснатата кожа на ръцете :?
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Възможно ли е да се стегне отпуснатата кожа на ръцете?

Мнениеот PasDeDeux » 20 Авг 2015, 11:32

Възможно е да не си успяла да свалиш достатъчно от това на ръчичките, т.е. да не е останало само кожа, което е по-добрият вариант, тъй като има вариант да свалиш това и да се прибере всичко на мястото си, докато ако е само кожа много се съмнявам.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Възможно ли е да се стегне отпуснатата кожа на ръцете?

Мнениеот Nightmare » 20 Авг 2015, 11:38

Трябва да опиташ с упражненията за трицепс, аз ги правя от години, точно от този страх, че ще дойде време, в което ще изглеждам като от снимката :|
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Възможно ли е да се стегне отпуснатата кожа на ръцете?

Мнениеот moni.sparrow » 20 Авг 2015, 13:40

Никакъв шанс, нищо не може да помогне, така ще си, освен ако не опиташ да напълнееш, та да поизпълниш кожичките :D
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Възможно ли е да се стегне отпуснатата кожа на ръцете?

Мнениеот YoLindi » 20 Авг 2015, 16:33

Наистина само за кожата няма спасение, затова трябва да сме внимателни с това как качваме килограми, разбира се, като не става въпрос за мамите ;)
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Възможно ли е да се стегне отпуснатата кожа на ръцете?

Мнениеот Коцева » 21 Авг 2015, 12:19

Луди ли сте, веднъж отпуснато това място няма шанс да се стегне, по-специално кожата, ама ти предполагам си младичка, така че прави упражнения за трицепси, апък каквото излезе ;)
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Възможно ли е да се стегне отпуснатата кожа на ръцете?

Мнениеот веселказасмяна » 21 Авг 2015, 14:24

Щом има стягащи кремове за бюст, защо да не може да се стегне и кожата на ръцете, явно всичко може вече :)
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Възможно ли е да се стегне отпуснатата кожа на ръцете?

Мнениеот BeenieGal » 21 Авг 2015, 16:55

Само не мога да разбера какво толкова се оплакват, при положение, че си имат по едно прекрасно детенце, и не трябва да му насажда някакъв вид вина, че заради това мама се чувства зле.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Възможно ли е да се стегне отпуснатата кожа на ръцете?

Мнениеот Мади Ранчева » 24 Авг 2015, 14:38

BeenieGal написа:Само не мога да разбера какво толкова се оплакват, при положение, че си имат по едно прекрасно детенце, и не трябва да му насажда някакъв вид вина, че заради това мама се чувства зле.

Много се съмнявам, че това е искала да каже penny, но има и такива майки, относно стягането на ръцете мисля, че само потенето му е майката, а кожата просто не се прибира никога такава каквато е била... :(
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Възможно ли е да се стегне отпуснатата кожа на ръцете?

Мнениеот queenie » 21 Мар 2018, 16:01

Това, че не може да се стегне отпусната кожа, не е вярно. Все пак зависи колко е отпусната.

Моята се беше поотпуснала и я стегнах по следния начин: упражнения за ръце- най- добре лицеви опори, може и да опреш коленете си на земята за по- лесно + слагам си от антицелулитния гел (Venus) на ръцете и кожата ми си възвърна стегнатостта.

Упражненията за ръце обаче са много важни! Само с гел (крем) няма да стане!

Ако имаш масажор вкъщи, може да пробваш да масажираш с него горната част на ръцете- също има ефект.
queenie
 
Мнения: 26
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:50

Следваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта