Бихте ли родили с дула?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Бихте ли родили с дула?

Мнениеот annamaria » 26 Ное 2018, 16:59

Откакто разбрах, че в Свети Лазар предлагат дули, като ми се отдаде възможност го казвам на бременни жени, за да знаят от каква привилегия могат да се възползват.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Бихте ли родили с дула?

Мнениеот Tinki » 30 Ное 2018, 15:20

Добре би било да се знае, че в Свети Лазар предлагат дули. Според мен доста бременни биха се възползвали от тази услуга, защото масово ги е страх от неизвестното. Да не говорим и че ги е страх да раждат естествено.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Бихте ли родили с дула?

Мнениеот annamaria » 04 Дек 2018, 16:19

Освен в Свети Лазар някой беше споменал и за сайт, в който можеш да си избереш дула. Важното е, че вече се разбра за тази възможност и е хубаво бъдещите майка да са запознати с това.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Бихте ли родили с дула?

Мнениеот Story_teller » 23 Апр 2019, 10:19

Ако познавам такава жена, а не я видя за първи път по време на раждането - да, бих. Не знам дали се запознават и поддържат контакт доста преди самото раждане или идва за раждането чак. Иначе, идеята за дула ми харесва. Нямам приятелки, родили с такава помощ.
Story_teller
 
Мнения: 116
Регистриран на: 17 Дек 2018, 10:36

Re: Бихте ли родили с дула?

Мнениеот annamaria » 23 Апр 2019, 14:14

Story_teller написа:Ако познавам такава жена, а не я видя за първи път по време на раждането - да, бих. Не знам дали се запознават и поддържат контакт доста преди самото раждане или идва за раждането чак. Иначе, идеята за дула ми харесва. Нямам приятелки, родили с такава помощ.


Не, напротив. Раждането с дула означава фактически да подържаш отношения с тази жена още по време на бременността. За да може да се опознаете добре. В болница Свети Лазар има възможност да се ражда с дула, но също така вече има и акушерски кабинет, чрез който могат да се провеждат предродилни консултации по всякакви въпроси.
https://www.st.lazar-hospital.com/bg/ne ... -vita-nova
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Предишна

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта