Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот Harmony » 28 Дек 2015, 14:35

silver933 написа:
Slavena написа:Не мсиля, че нещо такова може да ме привлече по-важни са какъв човек е, добрината му, и най-вече колко е красив. А ако е хубав няма да има нужда от такива гривни.

Особено колко е красив е от най-голямо значение, останалото може и да търпи критики. :)

Разбира се, нали и пред хора ще го показваш, са няма само вкъщи да си го държиш :lol:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот Pipilota » 04 Яну 2016, 18:11

Нали :) д ане е животно да си го държиш вкъщи, ся може да псува, да плюе, но да е хубав!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот Anka » 05 Яну 2016, 10:53

Обаче май има и разни аромати за жени, които привличат мъжете, дали и те самите биха имали ефект? :) Нещо като любовен елексир ми звучи ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот iwoni » 09 Фев 2016, 13:00

Представям си мъж или жена, наконтени, излизат да се забавляват и задължително си слагат такава гривна да им помогне в лова :grin: . Някакси само по този начин си представям употребата на тези гривни.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Фев 2016, 14:58

iwoni написа:Представям си мъж или жена, наконтени, излизат да се забавляват и задължително си слагат такава гривна да им помогне в лова :grin: . Някакси само по този начин си представям употребата на тези гривни.

Те са главно за мъже, те привличат жените с феромони. Интересно ми е какъв ефект би имала такава гривна, склонна съм да експрериментирам и да кажа дали съм била по-привлечена :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот balsam » 15 Фев 2016, 13:09

Ако дадат такава гривна на, меко казано, непривлекателен мъж и почне да сваля жени наред, тогава ще я призная. :mrgreen:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот Lollipop » 15 Фев 2016, 14:29

balsam написа:Ако дадат такава гривна на, меко казано, непривлекателен мъж и почне да сваля жени наред, тогава ще я призная. :mrgreen:

То това е целта на занятието да си намериш някоя жена, която да се подлъже така. :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот penelopa » 23 Фев 2016, 17:15

Lollipop написа:
balsam написа:Ако дадат такава гривна на, меко казано, непривлекателен мъж и почне да сваля жени наред, тогава ще я призная. :mrgreen:

То това е целта на занятието да си намериш някоя жена, която да се подлъже така. :mrgreen: :mrgreen:


Хубаво ще я привлече, ами как ще я задържи? :wink:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот Ulrica » 03 Мар 2016, 03:41

Пробвай, само да не привлечеш оси и комари... :grin:
Ulrica
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Мар 2016, 03:35

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Мар 2016, 10:01

Ulrica написа:Пробвай, само да не привлечеш оси и комари... :grin:

Ако са женски, пак ще го броим! Аз наиситна съм много привлчена от идеята за тези гривни, за да разбера дали наистина биха ме привлекли. Мога да подаря на приятел ерген и да гледма, дали ще има ефект, ако почнем всички жени да му наскачаме, значи има смисъл от тях. :lol:
Но си мисля, че той ако си е дебил то няма да м у помогнат гривните изобщо. ;) :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта