С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот MollyDolly » 23 Сеп 2015, 12:52

Моята разлика с най-големия партньор, който съм имала не е била фрапираща, само 7 години, но достатъчна, за да не успеем да преодолеем доста различия и така се свърши всичко :idea:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Ginger » 23 Сеп 2015, 14:16

Само като тийн съм имала някакви връзки с мои набори, но от тогава все така се случва, че си намирам батковци, с последния вече сме 8 години заедно, така че щом хората се разбират, то няма абсолютно никакво значение възрастта, относно сексът, мисля, че е най-прекрасното преживяване с по-голям и опитен :idea:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Rali_hr » 30 Сеп 2015, 11:41

Ginger написа:Само като тийн съм имала някакви връзки с мои набори, но от тогава все така се случва, че си намирам батковци, с последния вече сме 8 години заедно, така че щом хората се разбират, то няма абсолютно никакво значение възрастта, относно сексът, мисля, че е най-прекрасното преживяване с по-голям и опитен :idea:

А колко ви е разликата? :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Ginger » 01 Окт 2015, 11:08

Rali_hr написа:
Ginger написа:Само като тийн съм имала някакви връзки с мои набори, но от тогава все така се случва, че си намирам батковци, с последния вече сме 8 години заедно, така че щом хората се разбират, то няма абсолютно никакво значение възрастта, относно сексът, мисля, че е най-прекрасното преживяване с по-голям и опитен :idea:

А колко ви е разликата? :)

Разликата ни е 12 години ;)
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Ваня Стойчева » 01 Окт 2015, 12:37

Сериозна арзлика е това, аз не мисля обаче, че в по-голяма възраст това би било проблем, по-скоро проблемът може да е когато единия на 17,а другия на 30 :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот borkova » 01 Окт 2015, 14:11

Ваня Стойчева написа:Сериозна арзлика е това, аз не мисля обаче, че в по-голяма възраст това би било проблем, по-скоро проблемът може да е когато единия на 17,а другия на 30 :)

Много зависи от хората и от разбиранията им, но като цяло на 17 не зная дали те все още се броят за хора, по-скоро са на ръба да станат, ноо... го има НО-то :lol:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Bambaa » 01 Окт 2015, 16:59

Имах преди време доста време забежка с човек, който беше 11 години по-голям от мен, най-странното е, че той не успяваше да проумее и така и не се стигна до никъде, предпочете да си бие камшика, за което го поздравих! :lol: След още няколко години се появи друг човек, доста по-голям и беше прекрасно приключение за мен, признавам си :idea: :)
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот penny » 02 Окт 2015, 11:00

Според мен това до голяма степен говори за липсата на бащите в повечето семейства, да, не мога да отрека, че и аз съм се увличала от такива хора, т.е. доста по-големи, но е било краткосрочно и един вид флирт, докато тук повечето говорят за дългосрочни и моногамни отношения с тези хора.
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот dacka85 » 03 Окт 2015, 02:48

Anka написа:От няколко месеца на работа се появиха едни нови колеги и с единия бих казала, че доста прехвърчат искри между нас. Той е разведен, което малко повече ми дава спокойствие, но от друга страна е на 42, а аз съм на 20. За мен това е огромна разлика, а за връзка и дума не може да стане, но определено усещам страшно влечение към него... :oops:
Не знам обаче дали е нормално да си мисля за такива неща, да не съм на 12, но все пак разликата ни е повече отколкото съм живяла. :mrgreen: Вие как мислите, бихте ли правили секс с доста по-възрастен патньор от вас самите или мислите, че е не е редно? Как да постъпя, да се оставя ли на чувствата или да се опитам да избягвам срещите с него и да съм на принципа "далече от очите, далече от сърцето". И какво да очаквам от секса с толкова по-възрастен мъж от мен? :roll:

Преди да срещна съпруга си имах 6 годишна връзка с колега, който беше по-голям от мен със 17 години. Аз на 22 той на 39. Не се захващай, просто забрави!!!! Даже и само за секс да е недей!!! От там се почва и после не знаеш до къде ще се стигне.
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Pipilota » 03 Окт 2015, 17:00

А ако има и бивши жени, деца и прочие, то проблемът е в кърпа вързан.. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта