С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Jully » 04 Ное 2015, 12:47

АНи, какви ги свърши накрая? :kisscheek:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот qwerryyy » 04 Ное 2015, 15:38

Ми с около 30 години по-голям от мен съм правила секс. Беше хубаво, но и малко странно, като се има предвид, че си падам по по-млади момчета, но тогава не знам защо бях решила така. ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Локумът » 04 Ное 2015, 16:30

qwerryyy написа:Ми с около 30 години по-голям от мен съм правила секс. Беше хубаво, но и малко странно, като се има предвид, че си падам по по-млади момчета, но тогава не знам защо бях решила така. ;)

ехее, кво направи ти бе!
Иначе мен ако ме питате, не доставяйте тая радост на старите 'ора. То и аз ще се навия на някоя от вази, ама после жената много ще се сърди. :oldtimer:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот red_eyes » 30 Дек 2015, 14:16

dacka85 написа:
Anka написа:От няколко месеца на работа се появиха едни нови колеги и с единия бих казала, че доста прехвърчат искри между нас. Той е разведен, което малко повече ми дава спокойствие, но от друга страна е на 42, а аз съм на 20. За мен това е огромна разлика, а за връзка и дума не може да стане, но определено усещам страшно влечение към него... :oops:
Не знам обаче дали е нормално да си мисля за такива неща, да не съм на 12, но все пак разликата ни е повече отколкото съм живяла. :mrgreen: Вие как мислите, бихте ли правили секс с доста по-възрастен патньор от вас самите или мислите, че е не е редно? Как да постъпя, да се оставя ли на чувствата или да се опитам да избягвам срещите с него и да съм на принципа "далече от очите, далече от сърцето". И какво да очаквам от секса с толкова по-възрастен мъж от мен? :roll:

Преди да срещна съпруга си имах 6 годишна връзка с колега, който беше по-голям от мен със 17 години. Аз на 22 той на 39. Не се захващай, просто забрави!!!! Даже и само за секс да е недей!!! От там се почва и после не знаеш до къде ще се стигне.

Хич не слушай такива съвети, щом има привличане и да искаш не можеш да го спреш, така че направи това, което смяташ за правилно и това, което мислиш, че може да ти донесе удоволствие и удовлетворение, оттам нататък каквото стане, ама имаш възможността да си изтървеш всеки шанс, ако по този начин се разсъждава, не говоря само в личен план.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот dacka85 » 30 Дек 2015, 14:53

Да, наистина!!!! Голяма възможност ..... 20-годишно младичко и свежо да спи с 42-годишен разведен . Просто уникална възможност. Но, като се замисля сегашното подрастващо поколение се ч..а наред с когото и каквото им попадне. Наистина ще е много ,,жалко ,, за нея, ако не успее да го вкара в леглото си
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот BeenieGal » 30 Дек 2015, 15:22

dacka85 написа:Да, наистина!!!! Голяма възможност ..... 20-годишно младичко и свежо да спи с 42-годишен разведен . Просто уникална възможност. Но, като се замисля сегашното подрастващо поколение се ч..а наред с когото и каквото им попадне. Наистина ще е много ,,жалко ,, за нея, ако не успее да го вкара в леглото си

Това е ужасно задръстено от твоя страна, а и явно не си виждала поддържани мъже на 40+ години, всъщност какво общо има миналото му с чувствата им един към друг. И наистина е много жалко, че има още като теб, които обичат да поставят етикети и рамки на случващото се, а ако случайно някой кривне, да бъде осъждан :banghead:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот dacka85 » 05 Яну 2016, 18:46

Може и да съм задръстена според някой, но за мен не е нормално младо момиче да се занимава с 40+ мъж РАЗВЕДЕН на всичкото отгоре. И при това на работното си място. Авторката така и не се включи да каже какво е направила!
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Kremiliya » 05 Яну 2016, 19:15

dacka85 написа:Може и да съм задръстена според някой, но за мен не е нормално младо момиче да се занимава с 40+ мъж РАЗВЕДЕН на всичкото отгоре. И при това на работното си място. Авторката така и не се включи да каже какво е направила!

Да ти кажа и аз съм консервативна и не съм съгласна да се прави секс или изобщо да има връзка младо момиче с мъж над 30 години. Разликите са големи, интересите също. Колкото и момичето да е "пораснало" за годините си, то 10+ години разлика са много и определено не може да излезе нещо добро от това.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот rose_92 » 08 Яну 2016, 22:57

Моят приятел е с почти 12 години по-голям от мен и излизаме вече няколко години. Аз не знам защо, но винаги съм била привлечена повече от батковци :lol: , може би както някой беше написал по-напред в темата - това се дължи на липсата на внимание от страна на бащата, което при мен определено е факт...Мога да кажа, че с този човек ми е най-хубаво по отношение на секса ако сравня с предишните ми гаджета, които са били по-млади. Не знам дали сегашния ми приятел не ми изневерява, но някакси съм по-спокойна с него, отколкото с някой на моите години. Младите момчета искат да живеят, да бъдат с различни постоянно, много рядко можеш да срещнеш сериозно момче. Може би и това е една от причините, поради които не ме привличат момчета на моите години, а и нямам почти никакви общи интереси с такива хора, тъй като не ме влекат особено дискотеки, купони, пиене, шумни компании и т.н. - тези неща съм ги изживяла през ученическите години и вече не са ми интересни. Момчетата на моята възраст се държат като тийнейджъри, а ние, момичетата, сме с по-зряло мислене от тях (поне повечето). Всеки си преценява за себе си, но не мисля, че някой трябва да съди друг ако той излиза с по-възрастен мъж. Аз много често съм чувала такива коментари: "Ооо каква голяма разлика"..а има хора, които ходят с разни мъже с 20-30 години по-възрасни. Нашата не е чак толкова фрапантна. :grin:
Иначе ако бях на мястото на авторката на темата, аз не бих си позволила да имам отношения с този мъж, защото 22 години разлика даже и на мен ми се вижда много, но главното е, че работят на едно място и това може да й изиграе лоша шега. Иначе напълно я разбирам за влечението й към по-възрастни мъже. :lol: :grin: Но понякога може би е по-добре да мислим с главите си, за да не си създаваме излишни проблеми заради едното удоволствие.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Pipilota » 10 Яну 2016, 08:26

Ooo, oпределено жените/ момичетата се движим със светлинни години напред от мъжете, може би някъде след 30-те почваме да се изравняваме. Аз лично за себе си винаги съм предпочитала да съм с по-млади мъже, т.е. на моята възраст, винаги ми е било странно да излизам с някой по-голям. Е сега вече съм омъжена от 10 години, мъжът ми е с 8 по-голям от мен, в началото не се замислих, после ми беше странно, накрая станаха работите хаха:)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта