С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Kaya » 11 Яну 2016, 17:10

Ами така е, в началото е странно, но пък има много момичета, които винаги са били с по-възратен. Според мен една жена трябва да опита от всичко - и с младо и с по-старо ахаха :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот dacka85 » 22 Яну 2016, 23:36

До 7-8 дори 10 години по-голям е добре ,но чак пък 20 и нагоре това е трагедия.
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Pipilota » 24 Яну 2016, 08:01

dacka85 написа:До 7-8 дори 10 години по-голям е добре ,но чак пък 20 и нагоре това е трагедия.

Важното е опитите да не спират, хахахха :lol: :lol: :lol:
Аз не съм правила с някой толкова голям, но си мисля, че дори очакванията на по-възрастен мъж са по-различни, най-малкото може да иска жената да не е на 100% обезкосмена, както сега е модерно в нашето поколение,докато от преди май предпочитат нещо по-различно и са изнаснали с вида на Мадона в началто на 90-те. :scratchheadblue:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Lollipop » 24 Яну 2016, 09:47

Pipilota написа:
dacka85 написа:До 7-8 дори 10 години по-голям е добре ,но чак пък 20 и нагоре това е трагедия.

Важното е опитите да не спират, хахахха :lol: :lol: :lol:
Аз не съм правила с някой толкова голям, но си мисля, че дори очакванията на по-възрастен мъж са по-различни, най-малкото може да иска жената да не е на 100% обезкосмена, както сега е модерно в нашето поколение,докато от преди май предпочитат нещо по-различно и са изнаснали с вида на Мадона в началто на 90-те. :scratchheadblue:

Зависи от коя гледна точка е този 20+ годишен :) В единия случай може да е на 38 а гаджето му ед а на 18, тогава времената са близо еднакви :) но като цяло си права, че би следвало да има големи различия, но мисля, че тея които се хващат с малки момичета като цяло не са си наред и съвсем нормално да предпочитат някоя изпъната като струна. :D
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот rose_92 » 24 Яну 2016, 21:09

А какво ще кажете за жените, които предпочитат млади момчета?? Аз познавам една двойка, която е заедно вече над 10 години - жената е с 13-14 години по-възрастна от мъжа, но се обичат и им е добре заедно.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Loreyn » 25 Яну 2016, 14:56

rose_92 написа:А какво ще кажете за жените, които предпочитат млади момчета?? Аз познавам една двойка, която е заедно вече над 10 години - жената е с 13-14 години по-възрастна от мъжа, но се обичат и им е добре заедно.

Нищо лошо не мога да видя, щом хората са се срещнали, тъй като в повечето случаи едните или са поотраснали повече за годините си или пък обратния случай - другите не са мръднали от 20-тте си години
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Lauranonce » 17 Фев 2016, 20:22

Моят партньор, с когото сме заедно от 5 години е с 16 години по млад от мен.Не мисля,че възрастта има значение ако има любов и страст.Още по малко за секса,щом има химия.
Lauranonce
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Яну 2016, 18:07

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Rali_hr » 18 Фев 2016, 10:52

Lauranonce написа:Моят партньор, с когото сме заедно от 5 години е с 16 години по млад от мен.Не мисля,че възрастта има значение ако има любов и страст.Още по малко за секса,щом има химия.

Разбира се, но когато разликата е голяма и по-скоро криминална, тогава нещата са различни. :) Но и когато хората са по-възрастни сякаш разликата не е от толкова голямо значение, но всеки "първи" път е странен, особено за по-млади хора :) Радвам се, че в България има такива двойки, като вашата, която не гледат години, а ценят любовта си! :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот rose_92 » 19 Фев 2016, 16:26

Rali_hr написа:
Lauranonce написа:Моят партньор, с когото сме заедно от 5 години е с 16 години по млад от мен.Не мисля,че възрастта има значение ако има любов и страст.Още по малко за секса,щом има химия.

Разбира се, но когато разликата е голяма и по-скоро криминална, тогава нещата са различни. :) Но и когато хората са по-възрастни сякаш разликата не е от толкова голямо значение, но всеки "първи" път е странен, особено за по-млади хора :) Радвам се, че в България има такива двойки, като вашата, която не гледат години, а ценят любовта си! :)


Да, и аз. Обаче има много хора, които коментират и се чудят на такава голяма разлика. Аз като цяло не се притеснявам от разликата с моя приятел, а от това какво ще кажат хората и винаги като ме питат той на колко е и се чудя как да отговоря..Не искам да ми пука обаче истината е, че ми пука..
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Фев 2016, 10:01

rose_92 права си, че хората гледат странно, аз също се замислям и се питам защо това младо момиче не си намери някой, който е на нейния акъл. Вярно, че понякога не пита, както се казва, като дойде сляпате неделя, нооо все се чудим, важното е само да не съдим. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron