С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот karan.mileva » 20 Фев 2016, 12:11

Здравейте нова съм на 25 а мъжът ми на 35 и наистина е хубаво с по възрастен мъж а и вече е улегнал и знае какво иска и знае какво е нужно на семеиството му и как даго набави затова е по добре с по възрастен мъж. Моля за извинение че се намесвам в разговора.
karan.mileva
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Фев 2016, 11:48

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Pipilota » 20 Фев 2016, 15:17

karan.mileva написа:Здравейте нова съм на 25 а мъжът ми на 35 и наистина е хубаво с по възрастен мъж а и вече е улегнал и знае какво иска и знае какво е нужно на семеиството му и как даго набави затова е по добре с по възрастен мъж. Моля за извинение че се намесвам в разговора.

Нали за това сме форум, добре дошла! :) хубаво е, когато мъжът наистина е по-оправен и по-ориентиран, но някои имат нужда от някой колкого тях голям. От друга страна, нека помислим и за 24-25 годишните мъже, които също имат нужда от половинка. :) Все пак аз си мисля, че в повечето случаи за една връзка е важно кой какъв е, а след това са годините. Макар че опитът не се забравя В леглото от друга страна опитът си личи. :oops: :kisscheek:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот rose_92 » 23 Фев 2016, 03:23

rabotnata pchela написа:rose_92 права си, че хората гледат странно, аз също се замислям и се питам защо това младо момиче не си намери някой, който е на нейния акъл. Вярно, че понякога не пита, както се казва, като дойде сляпате неделя, нооо все се чудим, важното е само да не съдим. :)



Според мен един мъж с десетина години по-голям от една жена, е горе-долу на нейния акъл. :lol: :lol: Те нали по-бавно се развиват от нас и горе-долу с такава разлика нещата се изравняват, а и честно да ти кажа не ми се излиза с някакви дето въртят по няколко едновременно, а от нашето поколение е много трудно да намериш сериозно момче, което да НЕ изневерява..Е затова не съм с някой на моите години. А и аз някакси се чувствам по-зряла за възрастта си и имам други интереси - не само пиене, купони, дискотеки и т.н., от каквото се интересуват те.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот fairy » 23 Фев 2016, 10:17

rose_92 написа:
rabotnata pchela написа:rose_92 права си, че хората гледат странно, аз също се замислям и се питам защо това младо момиче не си намери някой, който е на нейния акъл. Вярно, че понякога не пита, както се казва, като дойде сляпате неделя, нооо все се чудим, важното е само да не съдим. :)



Според мен един мъж с десетина години по-голям от една жена, е горе-долу на нейния акъл. :lol: :lol: Те нали по-бавно се развиват от нас и горе-долу с такава разлика нещата се изравняват, а и честно да ти кажа не ми се излиза с някакви дето въртят по няколко едновременно, а от нашето поколение е много трудно да намериш сериозно момче, което да НЕ изневерява..Е затова не съм с някой на моите години. А и аз някакси се чувствам по-зряла за възрастта си и имам други интереси - не само пиене, купони, дискотеки и т.н., от каквото се интересуват те.


Когато няма какво да те привлече във връстниците ти, е нормално да търсиш там, където ще го намериш.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот stelian35 » 23 Май 2018, 15:26

Момиче забавлявай се, пробвай с по-възрастен и по-опитен мъж, ще ти хареса
Но за връзка или нещо повече не се поддавай
stelian35
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Май 2018, 15:24

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта