Ужасна водниста хрема - как да я пресека?

Re: Ужасна водниста хрема - как да я пресека?

Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Окт 2015, 13:17

Постарай се да си подсилваш имунитета, джинджифил, мед, лимони, много помагат ;)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Ужасна водниста хрема - как да я пресека?

Мнениеот BeenieGal » 28 Окт 2015, 13:58

Ваня Стойчева написа:Постарай се да си подсилваш имунитета, джинджифил, мед, лимони, много помагат ;)

За хремата тези неща никак не важат, т.е. и силен имунитет да имат, то за такъв вид "хрема" не важи!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Ужасна водниста хрема - как да я пресека?

Мнениеот Elica » 28 Окт 2015, 15:04

BeenieGal написа:
Ваня Стойчева написа:Постарай се да си подсилваш имунитета, джинджифил, мед, лимони, много помагат ;)

За хремата тези неща никак не важат, т.е. и силен имунитет да имат, то за такъв вид "хрема" не важи!

А за вирусите не важи ли подсилването на имунитета, а и ако е в следствие на подобно вирусно заболяване, то не виждам защо да не помогне.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ужасна водниста хрема - как да я пресека?

Мнениеот fawla » 28 Окт 2015, 17:11

С нещо по-сериозно, някой пробвал ли е да си слага ракия в носа, много е ефикасно,но е много мъчително.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Ужасна водниста хрема - как да я пресека?

Мнениеот MollyDolly » 29 Окт 2015, 12:09

fawla написа:С нещо по-сериозно, някой пробвал ли е да си слага ракия в носа, много е ефикасно,но е много мъчително.

За съжаление наистина е много кофти, особено ако е по-раздразнена лигавицата, затова може да опиташ да си сложиш за една нощ памуци в ушите с ракия :idea:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Ужасна водниста хрема - как да я пресека?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Ное 2015, 15:20

MollyDolly написа:
fawla написа:С нещо по-сериозно, някой пробвал ли е да си слага ракия в носа, много е ефикасно,но е много мъчително.

За съжаление наистина е много кофти, особено ако е по-раздразнена лигавицата, затова може да опиташ да си сложиш за една нощ памуци в ушите с ракия :idea:

Защо в ушите? Има ли ефект наистина? :roll: Това за първи път го чувам..
Иначе четох, че не е добре да се духа носа по време на храма и подобни.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Ужасна водниста хрема - как да я пресека?

Мнениеот Грохот » 23 Ное 2015, 16:21

Ваня Стойчева написа:
MollyDolly написа:
fawla написа:С нещо по-сериозно, някой пробвал ли е да си слага ракия в носа, много е ефикасно,но е много мъчително.

За съжаление наистина е много кофти, особено ако е по-раздразнена лигавицата, затова може да опиташ да си сложиш за една нощ памуци в ушите с ракия :idea:

Защо в ушите? Има ли ефект наистина? :roll: Това за първи път го чувам..
Иначе четох, че не е добре да се духа носа по време на храма и подобни.

И аз имам една приятелка лекарска щерка, ама така се лекува, може и да действа!
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Ужасна водниста хрема - как да я пресека?

Мнениеот roksana » 01 Мар 2016, 14:43

Сега сигурно ще скандализирам доста хора, но когато бях малка и носът ми беше запушен и после течеше като чешма, баща ми ме караше да смъркам парата на греяна ракия. Признавам, че като ме удареше чак в мозъка спиртната пара, забравях за носа. :mrgreen:
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Ужасна водниста хрема - как да я пресека?

Мнениеот Elica » 02 Мар 2016, 14:15

roksana написа:Сега сигурно ще скандализирам доста хора, но когато бях малка и носът ми беше запушен и после течеше като чешма, баща ми ме караше да смъркам парата на греяна ракия. Признавам, че като ме удареше чак в мозъка спиртната пара, забравях за носа. :mrgreen:

Много има, които си слагат направо ракия в носа, но така според мен повече се наранява лигавицата, отколкото да се помага. Да може и да се махат проблемите, но за в бъдеще не са ли в повече?!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ужасна водниста хрема - как да я пресека?

Мнениеот balsam » 02 Мар 2016, 14:54

Elica написа:
roksana написа:Сега сигурно ще скандализирам доста хора, но когато бях малка и носът ми беше запушен и после течеше като чешма, баща ми ме караше да смъркам парата на греяна ракия. Признавам, че като ме удареше чак в мозъка спиртната пара, забравях за носа. :mrgreen:

Много има, които си слагат направо ракия в носа, но така според мен повече се наранява лигавицата, отколкото да се помага. Да може и да се махат проблемите, но за в бъдеще не са ли в повече?!


Направо ракия не гори ли? Сигурно после не усищаш доста време миризми.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани със Заболявания уши, нос, гърло (УНГ)

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron