Най-любимият стар български филм е...

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Най-любимият стар български филм е...

Мнениеот pravilno » 07 Мар 2016, 12:15

Гледахте ли вчера по бтв "Матриархат"? Бях се наканила да го гледам, но го пропуснах. Прави ми впечатление, че напоследък бтв зачестиха с даването на стари български филми.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Най-любимият стар български филм е...

Мнениеот Yarost » 07 Мар 2016, 12:42

Не съм гледала, но те не дават ли винаги по празници повече стари български филми?
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Най-любимият стар български филм е...

Мнениеот fawla » 07 Мар 2016, 13:44

Yarost написа:Не съм гледала, но те не дават ли винаги по празници повече стари български филми?

Даваха някакви, по бтв мисля. :
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Най-любимият стар български филм е...

Мнениеот Yarost » 18 Апр 2016, 10:55

Локумът написа:И аз се надявам да го направят филма, определено има какво да се види, данои наистина се получи и все пак да се обърне внимание на този човек,и да получи това, кеото заслужава, макар че не знам до каква степен той самия би приел нещо.


Тези дни четох, че Дядо Добри се е оттеглил да живее съвсем скромно в Кремиковския манастир. В стаичката си имал само иконостас, печка за топлене и черга на земята за спане. Приемал само вода и по две филийки хляб за закуска и вечеря. Рядко излизал, но вярвал, че хората ще продължат делото му.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Най-любимият стар български филм е...

Мнениеот mamina » 18 Апр 2016, 12:09

Yarost написа:
Локумът написа:И аз се надявам да го направят филма, определено има какво да се види, данои наистина се получи и все пак да се обърне внимание на този човек,и да получи това, кеото заслужава, макар че не знам до каква степен той самия би приел нещо.


Тези дни четох, че Дядо Добри се е оттеглил да живее съвсем скромно в Кремиковския манастир. В стаичката си имал само иконостас, печка за топлене и черга на земята за спане. Приемал само вода и по две филийки хляб за закуска и вечеря. Рядко излизал, но вярвал, че хората ще продължат делото му.


Има хора, които даряват, това за тях е кауза. Колкото и да се оплакваме от времето, в което живеем, все и нещо добро има. Като дядо Добри и много като него.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Най-любимият стар български филм е...

Мнениеот S_Milenska » 18 Апр 2016, 13:21

mamina написа:
Yarost написа:
Локумът написа:И аз се надявам да го направят филма, определено има какво да се види, данои наистина се получи и все пак да се обърне внимание на този човек,и да получи това, кеото заслужава, макар че не знам до каква степен той самия би приел нещо.


Тези дни четох, че Дядо Добри се е оттеглил да живее съвсем скромно в Кремиковския манастир. В стаичката си имал само иконостас, печка за топлене и черга на земята за спане. Приемал само вода и по две филийки хляб за закуска и вечеря. Рядко излизал, но вярвал, че хората ще продължат делото му.


Има хора, които даряват, това за тях е кауза. Колкото и да се оплакваме от времето, в което живеем, все и нещо добро има. Като дядо Добри и много като него.

Но са все стари хора! Имаше и един, не му помня името, който финансираше много болни деца. такива хора наистина са много добри!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Най-любимият стар български филм е...

Мнениеот _Лилия_ » 29 Окт 2018, 16:55

"Време разделно".
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта