За или против учениците в началните класове да имат телефон?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: За или против учениците в началните класове да имат телефон?

Мнениеот Bambaa » 25 Окт 2015, 18:48

rabotnata pchela написа:Е то наистина е прекалено това, на 2 шамара живот, да се разхожда с такъв телефон. На братовчед ми във 2-3 клас му откраднаха телефона, въпреки че не бее кой знае какво. Затова и аз мисля, че телефон - може, но възможно най-дървения, колкото за връзка с детето.

Винаги е било така, крадат се телефони на поразия и никой няма после как да ги намери, особено ако са с по-големи ученици в смяна :!: Но аз също бих дала "дървен" телефон на чавето си... един ден!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: За или против учениците в началните класове да имат телефон?

Мнениеот Локумът » 02 Юни 2016, 15:15

Ми крадат им, много ясно. ;) Затова не трябва да имат модерни телефони, а някакви по-обикновени.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: За или против учениците в началните класове да имат телефон?

Мнениеот ramimni » 02 Юни 2016, 16:53

Губят ги, крадат ги. Не си заслужава да се дават много пари и това да е резултата. Но телефон трябва да имат, родителите трябва да знаят какво се случва с детето им. Но не означава, че трябва да се звъни за щяло и не щяло.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: За или против учениците в началните класове да имат телефон?

Мнениеот Алиса_В » 03 Яну 2019, 15:19

Против съм. Те са малки все още. А и нали имат учители, които постоянно ги наблюдават. Конкретно началните класове. Не стига че и без това нямат още изградени навици да учат и да се концентрират, ами и телефони. Тук и родителите имат вина. Те решават дали детето ще вземе телефона в училище. Дори и да не е забранено изрично.
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: За или против учениците в началните класове да имат телефон?

Мнениеот Doktoricata » 18 Яну 2019, 18:38

За малки деца съм против, те и без това мозъчетата им се претоварват от потока информация.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: За или против учениците в началните класове да имат телефон?

Мнениеот Dust » 19 Мар 2019, 14:53

Против съм и аз. И без това като малки са все още разсеяни, само телефони им липсват. А и, за какво са им?!
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

Re: За или против учениците в началните класове да имат телефон?

Мнениеот Matilda » 02 Апр 2019, 12:04

Против съм, разбира се. Още нямат изградени навици да учат и да се концентрират, само телефони им трябват. А и...в тази възраст не е разрешено да ходят сами до училище, така или иначе.
Matilda
 
Мнения: 115
Регистриран на: 10 Дек 2018, 12:14

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта