Добър вариант ли е дистанционното обучение?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Добър вариант ли е дистанционното обучение?

Мнениеот Mon_ton » 22 Окт 2015, 10:45

moni.sparrow написа:
Mon_ton написа:Е хайде, не всяка професия може да се учи дистанционно, така че това е лекаря е невъзможно. :)

Да, дори и да не е магистратура или бакалавърска степен, хубавото е, че стига да искаш може да се придобие квалификация онлайн и по този начин да доразвиеш това, с което се занимаваш или да подновиш знания :idea:

Може ли онлйан? не е ли малко странно :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Добър вариант ли е дистанционното обучение?

Мнениеот Bambaa » 22 Окт 2015, 16:38

Mon_ton написа:
moni.sparrow написа:
Mon_ton написа:Е хайде, не всяка професия може да се учи дистанционно, така че това е лекаря е невъзможно. :)

Да, дори и да не е магистратура или бакалавърска степен, хубавото е, че стига да искаш може да се придобие квалификация онлайн и по този начин да доразвиеш това, с което се занимаваш или да подновиш знания :idea:

Може ли онлйан? не е ли малко странно :)

Защо да е странно, аз бих се записала дистанционно само и само да не пътувам, предпочитам да го правя по други, по-интересни поводи ;)
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Добър вариант ли е дистанционното обучение?

Мнениеот iwoni » 01 Фев 2016, 14:29

Във Великотърновския изкарах една магистратура по този начин и не съм доволна. Чисто отбиване на номера. Даваха ни откъде да се готвим по интернет, препращаха ни някакви лекции, даже нямам спомен да съм си купувала и един учебник. После отидеш на изпит и толкоз. Даже преподавателите гледаха да отбият по-бързо номера и все ни повтаряха, че не ни смятат за студенти даже.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта