Какви са ползите да се пие топла вода?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Какви са ползите да се пие топла вода?

Мнениеот qwerryyy » 30 Сеп 2015, 20:21

Зарибявате ме направо и аз да започна да пия топла вода, но когато съм пробвала не съм усетила този ефект, за който говорите, може би трябва постоянство? :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Какви са ползите да се пие топла вода?

Мнениеот Karcheva » 30 Сеп 2015, 21:15

Ти я пий няма нужда да усещаш, просто знай че стомахът ти ще ти бъде благодарен. :D
Karcheva
 
Мнения: 7
Регистриран на: 12 Дек 2013, 00:13

Re: Какви са ползите да се пие топла вода?

Мнениеот Snejna » 30 Сеп 2015, 21:25

Аз също пия топла вода всяка сутрин, наситина ми действа добре, преди все страдах от запек, в началото кафето ми помагаше, но вече не. :) А топлата вода действа безотказно, първата ми работа сутрин е да пусна водата да се стопли.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какви са ползите да се пие топла вода?

Мнениеот S_Milenska » 01 Окт 2015, 09:41

Мисля и аз да пробвам, дали наистина има толкова добър ефект? А някои слагат мед в сутришната си топла вода, вие чиста ли я пиете или с мед?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какви са ползите да се пие топла вода?

Мнениеот silver933 » 09 Ное 2015, 15:55

S_Milenska написа:Мисля и аз да пробвам, дали наистина има толкова добър ефект? А някои слагат мед в сутришната си топла вода, вие чиста ли я пиете или с мед?

Жената я пие с мед. :) После за онзи ефект, който питаш - има го. ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какви са ползите да се пие топла вода?

Мнениеот rose_92 » 04 Фев 2016, 04:14

Аз от много време насам всяка сутрин пия чаша топла вода с 1 л. мед - според мен благодарение на медът вече не помня от кога да чукна на дърво не ме е тръшвал грип зимата..Освен това пия и зелен чай. Иначе за отслабване - не съм забелязала да помага топлата вода...Не се ли ограничиш и в храненето, няма как само от водата да отслабнеш според мен. Топлата вода на мен ми помага при проблемите със стомаха, което хич не е малко. :wink: Даже сега зимата постоянно пия топла вода, защото живея в къща и в нас не е особено топло и като си сипя вода в шишето и тя става студена, а аз студена вода не мога да пия и постоянно наливам топла. :smile: Майка ми също казва, че й е гадно да пие топла вода, аз не намирам особено разлика. :) В началото може да е малко странно, но се свиква в името на здравето. :wink:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Какви са ползите да се пие топла вода?

Мнениеот Lollipop » 04 Фев 2016, 10:42

Зависи какво разбираш под топла вода, за мен топла вода е същото като чая, такава топлина, а не да е със стайна температура и такава, че да не се усеща топлина от нея, като се пие. :) Сутринта пих топла вода с лимон, е няма такава гадост, никога не съм обичала ароматизирани води. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви са ползите да се пие топла вода?

Мнениеот Krum » 14 Юни 2016, 12:04

qwerryyy написа:Зарибявате ме направо и аз да започна да пия топла вода, но когато съм пробвала не съм усетила този ефект, за който говорите, може би трябва постоянство? :roll:

Е, на Локумът щом казва, че неговата е отслабнала само с пиенето на топла вода, бе все ще се топят мазнини, тва е ясно. :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какви са ползите да се пие топла вода?

Мнениеот black » 14 Юни 2016, 16:32

Топла вода сутрин на гладно и после никакви проблеми с храносмилането и изхождането :!:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Какви са ползите да се пие топла вода?

Мнениеот Anka » 14 Юли 2016, 11:55

black написа:Топла вода сутрин на гладно и после никакви проблеми с храносмилането и изхождането :!:

Не вярвам, че става, аз лично имам тези проблеми и ако ще и 1 литър вода да изпия, пак няма да има ефект. :(
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта