Колко най-дълго сте издържали без секс?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Колко най-дълго сте издържали без секс?

Мнениеот Andrey » 28 Сеп 2015, 14:07

От както приятелката ми забременя, у нас сме абсолютно на сухо. :) Разбирам, че сигурно е заради бременността, обаче имам чувството, че вече ще запея хаха :) Тя е в 6 месец и от толкова време лапам мухите и си мисля само за жена. :mrgreen: Вие може само да си представите колко ми е зле.., но се чудя вече кога ще откача. :) няма и изгледи скоро да стигна до жена, затова ви питам вие колко време сте издържали без секс? :roll:
Не се умира от това, нали? :lol: :lol: :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Колко най-дълго сте издържали без секс?

Мнениеот Loreyn » 28 Сеп 2015, 14:14

От началото до края на бременността секс ми се правеше секс като луда, не зная какво се случва при твоята, но май е добре да поговорите като начало, та да видим какво се случва при нея, в нейната глава, най-лесно е да си хванеш някое гадже, предполагам :idea:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Колко най-дълго сте издържали без секс?

Мнениеот Andrey » 28 Сеп 2015, 14:18

Loreyn написа:От началото до края на бременността секс ми се правеше секс като луда, не зная какво се случва при твоята, но май е добре да поговорите като начало, та да видим какво се случва при нея, в нейната глава, най-лесно е да си хванеш някое гадже, предполагам :idea:

Ами не знам сериозно за какво става въпрос, но не иска и това е. Може би е заради бременността, н ямам идея, преди не сме имали такива проблеми, но не върви да я зарежа да... :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Колко най-дълго сте издържали без секс?

Мнениеот Mon_ton » 28 Сеп 2015, 14:32

Всяка жена е различна, може би след раждането нещата ще се оправят, а и може лекаря да ѝ е казал да не прави секс и да ѝ е неудобно да ти признае, така че не се притеснявай толкова. ;) Ще потърпиш, не се умира, спокойно! :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Колко най-дълго сте издържали без секс?

Мнениеот moni.sparrow » 28 Сеп 2015, 15:35

Най-дълго съм издържала 2 месеца, но това беше след ражданията, иначе без каквато и да е било причина, малко ми е трудно да си представя повече от два дни да си лягам до мъжа ми и да не правим секс!
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Колко най-дълго сте издържали без секс?

Мнениеот Anka » 28 Сеп 2015, 15:44

Май съм издържала и година без секс, не беше толкова трудно, просто като нямаш с кой не изпитваш такова желание, не ми тежеше ;)) За мъжете може и да е много трудно де! :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Колко най-дълго сте издържали без секс?

Мнениеот Krum » 28 Сеп 2015, 16:35

Засега "рекорда" ми е бил 8 месеца, не беше кой знае каква болка за умиране, все пак има и други начини да се забавляваш сам хахаха :lol: :lol: :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Колко най-дълго сте издържали без секс?

Мнениеот ramimni » 28 Сеп 2015, 16:49

Anka написа:Май съм издържала и година без секс, не беше толкова трудно, просто като нямаш с кой не изпитваш такова желание, не ми тежеше ;)) За мъжете може и да е много трудно де! :)

В този случай това означава ли ежедневна мастурбация, тъй като да, някои мога без друг, само със себе си, но аз не го намирам за хуманно :lol:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Колко най-дълго сте издържали без секс?

Мнениеот nadqta » 29 Сеп 2015, 10:43

Повече от месец не успявам да издържа, знаете какво е, а и не смятам, че е необходимо да се събира това напрежение :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Колко най-дълго сте издържали без секс?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Сеп 2015, 12:38

nadqta написа:Повече от месец не успявам да издържа, знаете какво е, а и не смятам, че е необходимо да се събира това напрежение :idea:

Е, чак напрежение... :) Не знам, аз не изпитвам такова. :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта