Топ 5 на любимите ни ястия!

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Топ 5 на любимите ни ястия!

Мнениеот kalinka-kuku » 10 Ное 2015, 13:43

BeenieGal написа:
qwerryyy написа:Вече и хумусът ми е част от любимите ястия! :) много много обичам :)

Оо да, сега се сетих, че имаме вкъщи фъстъчено масло, което никой не яде, дали не мога да го ползвам вместо тахан и да си направя хумус? :roll:

Сигурно ще е по-различен аромата, но консистенцията ще стане. :) Наблегни на повече подправки. :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Топ 5 на любимите ни ястия!

Мнениеот nadqta » 10 Ное 2015, 16:49

marsu написа:
BeenieGal написа:
qwerryyy написа:Вече и хумусът ми е част от любимите ястия! :) много много обичам :)

Оо да, сега се сетих, че имаме вкъщи фъстъчено масло, което никой не яде, дали не мога да го ползвам вместо тахан и да си направя хумус? :roll:

Сигурно ще е по-различен аромата, но консистенцията ще стане. :) Наблегни на повече подправки. :)

Какви подправки понася хумусът, аз за нищо, което да му отива не се сещам, освен чесън, де
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Топ 5 на любимите ни ястия!

Мнениеот Mon_ton » 10 Ное 2015, 16:57

чубричка хаха :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Топ 5 на любимите ни ястия!

Мнениеот Kaya » 19 Ное 2015, 12:10

Нез нам и аз какви подправки е подходящо да се добавят. ;) Но сещате ли се за нещо, което е любимо за всички хора?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Топ 5 на любимите ни ястия!

Мнениеот веселказасмяна » 19 Ное 2015, 13:11

Kaya написа:Нез нам и аз какви подправки е подходящо да се добавят. ;) Но сещате ли се за нещо, което е любимо за всички хора?

Магданоз, в големи количества, поне за тези бобовите е подходящо да е свежа подправка, а и сякаш дсота хора го обичат...
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Топ 5 на любимите ни ястия!

Мнениеот Mon_ton » 04 Яну 2016, 16:19

Магданозът не се харесва на всеки, но определено е най-невинната подправка, абсолютно.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Топ 5 на любимите ни ястия!

Мнениеот moni.sparrow » 04 Яну 2016, 17:45

Mon_ton написа:Магданозът не се харесва на всеки, но определено е най-невинната подправка, абсолютно.

Той е сякаш пресният вариант на чубрицата... отива на почти всичко и разбира се... почти всички го харесват ;)
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Топ 5 на любимите ни ястия!

Мнениеот Alex_mor » 15 Мар 2016, 13:00

moni.sparrow написа:
Mon_ton написа:Магданозът не се харесва на всеки, но определено е най-невинната подправка, абсолютно.

Той е сякаш пресният вариант на чубрицата... отива на почти всичко и разбира се... почти всички го харесват ;)

Исух магданоз предлагат, дали е с по-наситен вкус, не съм го пробвал! :roll: Сега се замислих, че ещ трябва да взема да го опитам.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Топ 5 на любимите ни ястия!

Мнениеот Jully » 15 Мар 2016, 13:58

Да ви върна към темата, едни от последните ми любими ястия, коео се появи на хоризонта са картофките на джейми оливър, изключително вкусни! Включвам и в моя топ 5 баница със спанак и сирене, също така дложан в гърне! :mrgreen: Даже топ 3 стигат да ме заситят :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Топ 5 на любимите ни ястия!

Мнениеот Alex_mor » 17 Мар 2016, 12:45

Jully написа:Да ви върна към темата, едни от последните ми любими ястия, коео се появи на хоризонта са картофките на джейми оливър, изключително вкусни! Включвам и в моя топ 5 баница със спанак и сирене, също така дложан в гърне! :mrgreen: Даже топ 3 стигат да ме заситят :)

Тея картофи са мноо яки и аз им станах голям почитател, вярно че голяма играчка, докато се приготвят, но определено си струва търпението.:)
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron