Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот irka » 29 Яну 2016, 13:31

С моя мъж не се чуваме през деня. Като тръгваме да се прибираме от работа, се питаме има ли това, да купя ли това, макар че пазаруването е чисто мой ресор :grin: . На мен не ми е нужно да се чувам постоянно с него. В началото все ми подмяташе, че не се обаждам, ама свикна. Такава съм, какво да правя. Може би трябва да полагам повече усилия. :smile:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Яну 2016, 15:06

Според мен е хубаво поне веднъж на ден да се чуеш с любимия ей така да му кажеш само, че го обичаш, дали ще е под чуване или под формата на съобщение е достатъчно. Приятелят ми всяка сутрин като пристигнем на работа ми праща целувка във вайбър. :) :heartbeating:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот pravilno » 12 Фев 2016, 17:22

marsu написа:Според мен е хубаво поне веднъж на ден да се чуеш с любимия ей така да му кажеш само, че го обичаш, дали ще е под чуване или под формата на съобщение е достатъчно. Приятелят ми всяка сутрин като пристигнем на работа ми праща целувка във вайбър. :) :heartbeating:


Това е много мило :clappingorange: Малките жестове винаги имат значение, стига само да си постоянен в тях.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Фев 2016, 15:15

marsu написа:Според мен е хубаво поне веднъж на ден да се чуеш с любимия ей така да му кажеш само, че го обичаш, дали ще е под чуване или под формата на съобщение е достатъчно. Приятелят ми всяка сутрин като пристигнем на работа ми праща целувка във вайбър. :) :heartbeating:

Сладко! Наистина е мило! Хубаво е да има такива жестове понякога, доставя удоволствие, иподдържа любовта, а? :mrgreen: :heartbeating:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот fairy » 15 Фев 2016, 10:20

Да е жив и здрав Вайбър! :grin: Или фейсбук :grin: Нека помагат за поддържането на любовта! :grin:
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот Yarost » 26 Фев 2016, 21:20

Май повече, отколкото на него му се иска :lol:
Шегувам се :wink:
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот analizatorka » 01 Мар 2016, 11:21

Накарахте ме да се замисля и установих, че преди най-много един път да сме се чували, но напоследък доста често! На какво ли може да се дължи това? :eek:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Май 2016, 14:26

analizatorka написа:Накарахте ме да се замисля и установих, че преди най-много един път да сме се чували, но напоследък доста често! На какво ли може да се дължи това? :eek:

Може би ти изневерява и иска да го компенсира с чести обаждания, едва ли не да знаеш, че е свободен и не е в никакъв случай ангажиран с друго.
:mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот pavleta » 13 Май 2016, 17:12

Такъв голям играч ще излезе :lol: ! Трябва да се преслуша тая работа :mrgreen: или пък преживявате ренесанс на чувствата :wink: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот Alex_mor » 09 Юни 2016, 11:31

Точно, колкото повече си прикриваш следите и изведнъж се промениш, тогава айде, става ясно, че кръшкаш. Но има и луди , които се чуват по сто пъти на ден, всеки както го кефи. :) За мен е по-добре да се чуваме по-рядко, но качествено и да имаме какво да си кажем и вечерта, иначе целия ден ако си се отчитаме, какво става. :)
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта