Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот Nightmare » 21 Окт 2016, 09:14

Това с телеграмите е било преди 100 години :lol: , това си зависи и от човека. И два телефона да има, като не ги използва интензивно и не е от приказливите, както съм аз, иди ме накарай да се чувам често :lol: .
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот magi81 » 23 Ное 2016, 15:47

Зависи, понякога по веднъж на ден а някога и повече ако има нужда
magi81
 
Мнения: 104
Регистриран на: 19 Дек 2012, 17:18

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот Andrey » 30 Ное 2016, 13:03

Рядко се чуваме, но си пишем напоследък по-често, тя като стои вкъщи и скучае все ми пише нещо. Но обикновено разговорите са кратки и е някаква шега. не се обаждам да й се отчитам :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот Guppy » 30 Ное 2016, 15:04

Аз звъня по няколко пъти на ден! Чуваме се и се синхронизираме, ако искам нещо, а и да си разкажем какво се случва на работа, имат ли нужда от нещо децата, да направим план за вечерта.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот отчаяна » 01 Дек 2016, 11:19

Не знам как ме издържат мен вкъщи, не само половинката, но и останалите от родата. Имам нужда да се чувам с тях по няколко пъти. Дори и глупости да си говорим :smile: .
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот kalinka-kuku » 07 Фев 2017, 13:08

отчаяна написа:Не знам как ме издържат мен вкъщи, не само половинката, но и останалите от родата. Имам нужда да се чувам с тях по няколко пъти. Дори и глупости да си говорим :smile: .

Сигурно им е омръзнало от теб, не са ли почнали да ти отказват разговорите? :lol:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот franky » 08 Фев 2017, 14:50

Всеки ден с половинката си пишем, мили съобщения, емотиконки, битови неща. Като сме сърдите караме без емотиконите и се опитваме да поддържаме все пак контакт, но определено рязко спада чуваемостта :smile: .
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Колко често се чувате по телефона с половинката си?

Мнениеот Alex_mor » 19 Май 2017, 15:38

franky написа:Всеки ден с половинката си пишем, мили съобщения, емотиконки, битови неща. Като сме сърдите караме без емотиконите и се опитваме да поддържаме все пак контакт, но определено рязко спада чуваемостта :smile: .

Ясно, когато сте скарани не си пращате сърчица, но все пак си говорите, звучи забавно. А не е ли обсебващо това, че постоянно поддържате връзка и обсъждате какво ли не, нон стоп? :)
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта