Гладуване по време на бременност - има ли рискове?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Гладуване по време на бременност - има ли рискове?

Мнениеот Mon_ton » 01 Окт 2015, 11:50

Ginger написа:
Pipilota написа:Все пак може би и мъжът ѝ трябва да се притесняваш, ако го приема за нормално няма къде да се месиш в отношенията на хората ;)

Не мисля, че мъжете обръщат внимание на това, особено в този период, по-скоро биха се гордели, че жена им е в същата форма както и преди да забременее :idea:

Какви са тези глупости?!?!?!??!!? Не знам виждала ли си мъж на бременна жена, точно той е този, който я подкрепя и окуражава да си хапва добре, да не се притеснява, отпуска я и прочие, не мисля, че има някой олигофрен, който да иска жена му да е с идеални мерки и бременна!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Гладуване по време на бременност - има ли рискове?

Мнениеот penelopa » 24 Мар 2016, 17:07

Това риторичен въпрос ли е? Мисля, че дори и незапознатите ще кажат, че има риск. Бебетата на майки, които са гладували по време на бременност, се раждат много мънички, със заболявания, може и умствено да не са добре. Фигурата ти ли е по-важна, която после можеш да я "оправиш" чрез диети, упражнения, дори и операции, или детето ти, което няма как да поправиш?
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Гладуване по време на бременност - има ли рискове?

Мнениеот vanusha » 24 Ное 2016, 12:50

За всяка такава диета казват, че не се препоръчва за бременни жени! Не знам как може да продължава да я прави, но след като се чувства добре и бебето се развива, кои сме ние да казваме, че не е правилно. Все пак има много жени по света, които раждат здрави деца, въпреки оскъдната си храна.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Гладуване по време на бременност - има ли рискове?

Мнениеот m.vulev » 24 Ное 2016, 13:23

Ако моята жена го направи това нещо, направо ще откача! Не бих го допуснал в никакъв случай!
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Гладуване по време на бременност - има ли рискове?

Мнениеот Rali_hr » 30 Ное 2016, 17:25

m.vulev написа:Ако моята жена го направи това нещо, направо ще откача! Не бих го допуснал в никакъв случай!

Ми как ще я накараш да яде, ще я биеш ли... ако си го е наумила, няма какво да направиш. Ама все пак успокоението е, че няма да се затрие,ако не яде 2-3 дена. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Гладуване по време на бременност - има ли рискове?

Мнениеот balsam » 30 Ное 2016, 18:04

Може да я заплаши с развод, само и само да прояде :mrgreen: . То това на нищо не прилича!
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Гладуване по време на бременност - има ли рискове?

Мнениеот Ваня Стойчева » 07 Дек 2016, 15:27

По-скоро притеснението би дошло от това,да не й замалее, а не до там, че детето ще изгуби нещо. Все пак то черпи от силата на майка си и от нейния организъм, така че запасът ще дойде за него, а не за нея. По-добре е да сехрани като цяло здравословно всяка бременна, отколкото да залита по драстични диети.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Гладуване по време на бременност - има ли рискове?

Мнениеот mix_twix » 07 Дек 2016, 15:39

Все пак ако гладуването е да кара няколко дни на плодове, няма нищо лошо, ако се чувства добре, стига само да не се прекалява. Нима тея, които повръщат са по-витаминизирани и по-добре от тези, които са решили да се причистват?
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Гладуване по време на бременност - има ли рискове?

Мнениеот Lili_pili » 09 Дек 2016, 14:27

Ginger написа:
Pipilota написа:Все пак може би и мъжът ѝ трябва да се притесняваш, ако го приема за нормално няма къде да се месиш в отношенията на хората ;)

Не мисля, че мъжете обръщат внимание на това, особено в този период, по-скоро биха се гордели, че жена им е в същата форма както и преди да забременее :idea:
Ти вярваш ли си в това, което казваш? Мъжът би се радвал, че жена му по време на бременността не се храни и изглежда както преди да забременее!?
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Гладуване по време на бременност - има ли рискове?

Мнениеот qwerryyy » 09 Дек 2016, 15:58

Моите наблюдения са, че мъжете полудяват по това жена им да се храни пълноценно по време на бременността и никой не би подкрепил гладуване, освен ако не са някаква изфирясала суровояда двойка.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron