Какво ви тежи най-много, докато сте в майчинство?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Какво ви тежи най-много, докато сте в майчинство?

Мнениеот Mamacita » 01 Окт 2015, 12:21

За баланс, смятам, че е нормално да стоят така нещата в една двойка, не винаги, разбира се, в по-големия процент от случаите трябва единия да е по-емоционален, а другият да балансира първия :idea:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Какво ви тежи най-много, докато сте в майчинство?

Мнениеот rose_92 » 18 Яну 2016, 14:10

Аз още нямам деца, но като чета коментарите и честно казано ми се отщява да имам. :lol: :grin: :lol: Аз по принцип и сега се изнервям често за някои неща, а представям си ако имам ревящо бебе по цял ден и нощ и не мога да се наспивам. Аз не се ли наспя не съм човек - това най-много ме притеснява.. :roll: Не знам вие как сте се справили с недоспиването. То от там идва и изнервеността. А и ако мъжът не помага с грижите... Надявам се някой ден да не бъда супер изнервена, крещяща, депресирана, недобре изглеждаща (много надебеляла) майка. :lol:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Какво ви тежи най-много, докато сте в майчинство?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Яну 2016, 15:19

Не се притеснявай, периодите са определено проблеми, но в никакъв случай не са такива, че едва ли не да не можеш да се справиш изобщо. :) Няма страшно! Така или иначе тогава ще се събуди майчинския ви инстинкт. Няма защо да се притесняваш. Важното е много мъжът какъв е! Ако помага и те прави щастлива, то бързо ще станеш и слаба и красиво отново :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво ви тежи най-много, докато сте в майчинство?

Мнениеот mamina » 26 Яну 2016, 11:50

Имах страшна следродилна депресия, ревях, чувствах се изтормозена. Беше ад, добре, че се измъкнах бързо!
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Какво ви тежи най-много, докато сте в майчинство?

Мнениеот LaCoquine » 26 Яну 2016, 13:25

mamina написа:Имах страшна следродилна депресия, ревях, чувствах се изтормозена. Беше ад, добре, че се измъкнах бързо!

Доколкото зная наистина тежките случаи са сравнително редки, така че на когото и да се случи, то не би трябвало кой знае от какво да се плаши :smile:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Какво ви тежи най-много, докато сте в майчинство?

Мнениеот Slavena » 26 Яну 2016, 13:58

Затова трябва да има кой да ви помага, за оставям малкия или сам или на майка ми, оправя се. Тежи ми най-вече това, че трябва да се прибирам горе долу навреме, но пък той е свикнал с присъствието на много хора и на шума и не пречи. :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Какво ви тежи най-много, докато сте в майчинство?

Мнениеот black » 27 Яну 2016, 10:51

Най-зотормозващия период за мъжете е, когато жените им са бременни и месеците след раждането :smile:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Какво ви тежи най-много, докато сте в майчинство?

Мнениеот pravilno » 12 Фев 2016, 17:06

black написа:Най-зотормозващия период за мъжете е, когато жените им са бременни и месеците след раждането :smile:


Ще стискате зъби, знаете ли жените за колко работи стискат зъби през този период! :wink:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Какво ви тежи най-много, докато сте в майчинство?

Мнениеот Rali_hr » 15 Фев 2016, 16:46

black написа:Най-зотормозващия период за мъжете е, когато жените им са бременни и месеците след раждането :smile:

кои месеци след раждането, всички останали ли? :lol: :lol: :lol: :lol:
Съжалих те да ти призная честно, разбирам кооолко ти е трудно.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво ви тежи най-много, докато сте в майчинство?

Мнениеот zagrijena » 17 Фев 2016, 13:16

На мен ми тежеше, че нямаше с кой да си продумам една дума извън темата за бебе, хранене, памперси и тем подобни :grin:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта