Кога да позволим на детето да си направи фейсбук?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Кога да позволим на детето да си направи фейсбук?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Май 2017, 18:25

много често комуникацията с учениците вече е във фейсбук, когато може да чете и знае как да се справя, може и да има. : 3-4 клас е нормално да е с фейсбук, пък вече как ще го ползва .. най-вероятно за игри. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кога да позволим на детето да си направи фейсбук?

Мнениеот Локумът » 22 Май 2017, 15:27

Те децата сами ще си направят профил, когато си решат и ако си мислите, че ще ви питат ама мнооого се лъжете. :lol: Стига сте ги контролирали, научете се да знаят, че им имате пълно доверие.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кога да позволим на детето да си направи фейсбук?

Мнениеот Pipilota » 22 Май 2017, 21:52

Локумът написа:Те децата сами ще си направят профил, когато си решат и ако си мислите, че ще ви питат ама мнооого се лъжете. :lol: Стига сте ги контролирали, научете се да знаят, че им имате пълно доверие.
И ти си прав, че те ще си правят каквото си искат зад гърба ни, а на нас дупе да ни е яко, да ги настигаме... :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кога да позволим на детето да си направи фейсбук?

Мнениеот Rali_hr » 06 Юни 2018, 10:43

Децата вече със 2 клас имат фейсбук профили, не знам родителите им с какъв акъл им дават такава свобода, но всъщност, реалната причина според мен е, че те просто са рядко тъпи. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кога да позволим на детето да си направи фейсбук?

Мнениеот qwerryyy » 06 Юни 2018, 14:44

и аз имам познати с деца 1-2 клас, които вече си имат реален профил, качват си снимки, че и коментират. :shock: Чак се чудя, как може това да им е интересно на тази възраст?!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Кога да позволим на детето да си направи фейсбук?

Мнениеот Тъжна Луна » 06 Юни 2018, 15:23

мойто лапе има профел зад който стоя аз. за сега си няма никаква идея какво е фейсбук и изобщо не свързва нещата, а не е много малко вече. та аз приветствам това (не) знание. подмолните ми надежди са свързани с това никога да няма фейс. моя го държа само заради разцни неща свързани с работата ми.. май. иначе не е много здравословно и завиждам на такива дето нямат.. направо
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Кога да позволим на детето да си направи фейсбук?

Мнениеот Monika_Spasova » 06 Юни 2018, 15:47

Защо тогава си направила на детето си изобщо, след като ти стоиш за него и като цяло си против фейсбука?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кога да позволим на детето да си направи фейсбук?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Юни 2018, 18:07

моето още няма, има един профил , в който е риятел само с мен и играе игри. Мисля, че е рано за профили. но съучениците му имат и започва и той да иска... сега завърши 2 клас. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кога да позволим на детето да си направи фейсбук?

Мнениеот ivan.stoqnov » 27 Юли 2018, 17:51

Фейсбук ли? Само през трупа ми и въпреки че са момчета не им позволявам да имат достъп до тази социална мрежа. Те са и още малки де, но и не мисля че туй е нещо което трябва да го имат деца. То големи хора сме че си губим целия ден с туй нещо и ни пишат всякакви откачалки пък дотъп на дете... Абсурд!
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Кога да позволим на детето да си направи фейсбук?

Мнениеот Pipilota » 30 Юли 2018, 12:56

Децата си пишат с приятели ;) Синовете ми на по 10 години със смартфоните си пишеха с приятели през лятната ваканция, вярно, че отнема време, ама родителите каквото им покажем и те това правят. Как да им се сърдим, ако ние по цял ден не си оставяме телефона? :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта