Как да се обличам на 30+

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Как да се обличам на 30+

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Окт 2015, 10:58

Ти ме уби просто, моите лапи пораснаха малко, но го отдавам на отоците след това ;)
А що се отнася до облеклото аз да си призная, винаги съм гледала странно на възрастни жени, които се обличат с дрехите на 20 годишни. В никакъв случай не мисля, че е удачно да се носят суитчери, кецове и подобни дрехи, които са били ОК преди дории за работа в офиса, но след това трябва да се носят прилични и някакви по-подходящи. Затова джинси, хубави обувки дори и да са равни, но да са елегантни и блуза с подходящи аксесоари е достатъчно. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да се обличам на 30+

Мнениеот MGB » 16 Окт 2015, 11:17

rabotnata pchela написа:Ти ме уби просто, моите лапи пораснаха малко, но го отдавам на отоците след това ;)
А що се отнася до облеклото аз да си призная, винаги съм гледала странно на възрастни жени, които се обличат с дрехите на 20 годишни. В никакъв случай не мисля, че е удачно да се носят суитчери, кецове и подобни дрехи, които са били ОК преди дории за работа в офиса, но след това трябва да се носят прилични и някакви по-подходящи. Затова джинси, хубави обувки дори и да са равни, но да са елегантни и блуза с подходящи аксесоари е достатъчно. :)

Не е така, много зависи от това как се чувства жената, съответно и как изглежда, на някои просто им отива, при положение, че не са със сини коси, например, т.е. то съществото им излъчва това, как да ги напъхаш в сако, а? :lol: :lol: :lol:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Как да се обличам на 30+

Мнениеот Lisandra » 16 Окт 2015, 15:19

Loreyn написа:
Lisandra написа:
Не е сигурно, преди да родя, носех с два номера по-големи обувки, после ги дадох на майка ми. :)

Да бе, наистина ли толкова ти се е смалил крака? :o :shock: :shock: Аз бях чувала, че расте, но нищо подобно при мен, остана си все същият!


Хахаха, ох, сега видях как съм се изразила, спуках се от смях, не са се смалили, а ми пораснаха краката, по скоро се разшириха с два номера накрая на бременността, като спрях да кърмя всичко се нормализира. :lol:
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се обличам на 30+

Мнениеот Bambaa » 16 Окт 2015, 15:47

Lisandra написа:
Loreyn написа:
Lisandra написа:
Не е сигурно, преди да родя, носех с два номера по-големи обувки, после ги дадох на майка ми. :)

Да бе, наистина ли толкова ти се е смалил крака? :o :shock: :shock: Аз бях чувала, че расте, но нищо подобно при мен, остана си все същият!


Хахаха, ох, сега видях как съм се изразила, спуках се от смях, не са се смалили, а ми пораснаха краката, по скоро се разшириха с два номера накрая на бременността, като спрях да кърмя всичко се нормализира. :lol:

Е, че то това си е нормално, все пак са си отоци, едно-друго, но някои са ми казвали, че така им остават краката, с един номер по-големи :? :shock:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Как да се обличам на 30+

Мнениеот Lisica » 16 Окт 2015, 15:57

Лисандра внесе смут и всички започнаха да ти завиждат! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Как да се обличам на 30+

Мнениеот borkova » 18 Окт 2015, 14:16

Lisica написа:Лисандра внесе смут и всички започнаха да ти завиждат! :lol: :lol: :lol:

Абе съмнявам се чак да завиждаме, представяте ли си да ми се смалят с 2 номера краката, аз ще стана детски размер и нищо друго освен маратонки и сандалки с лепка няма да мога да нося :(
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Как да се обличам на 30+

Мнениеот Lisandra » 19 Окт 2015, 12:01

borkova написа:
Lisica написа:Лисандра внесе смут и всички започнаха да ти завиждат! :lol: :lol: :lol:

Абе съмнявам се чак да завиждаме, представяте ли си да ми се смалят с 2 номера краката, аз ще стана детски размер и нищо друго освен маратонки и сандалки с лепка няма да мога да нося :(

Хахаха, или като пантовките на принцеса Елза. :lol:
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се обличам на 30+

Мнениеот Mon_ton » 19 Окт 2015, 13:11

Е, някои се надяваме да ни се смалят малко краката, аз преди носих 39 номер, а сега съм като че съм с плавници. ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да се обличам на 30+

Мнениеот YoLindi » 19 Окт 2015, 13:14

Според мен много зависи не само от теб, как ще се обличаш след 30, но и от работното ти място, както и от начина ти на живот, супер универсално за мен е спортно елегантната визия, като се има предвид в колко от професиите се налага да присъства сако в дрескода им, то тази визия може спокойно да запълни всякакви необходимости - ти да се чувстваш удобно, но и да изглеждаш добре и професионално!
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Как да се обличам на 30+

Мнениеот Lisandra » 19 Окт 2015, 13:29

YoLindi написа:Според мен много зависи не само от теб, как ще се обличаш след 30, но и от работното ти място, както и от начина ти на живот, супер универсално за мен е спортно елегантната визия, като се има предвид в колко от професиите се налага да присъства сако в дрескода им, то тази визия може спокойно да запълни всякакви необходимости - ти да се чувстваш удобно, но и да изглеждаш добре и професионално!

И аз много обичам сака, хем елегантно, хем небрежно могат да стоят, отиват на пола и панталон, универсална дреха. :)
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта