Цветовете.... и ако може да е за момче!

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Цветовете.... и ако може да е за момче!

Мнениеот silver933 » 08 Яну 2016, 11:28

Lollipop написа:Сигурно е много красиво. За мен лично няма лошо, ако бебешката стая е полово ориентирана. Откачено е, ако не се използват предмети на другия пол - синя лъжица, шише със зелена капачка, защото видиш ли, детето било момиче. какво от това?

Да, там вече идва психарията, няма мъжки и женски цветове, те са част от света и е тъпо да ги ограничаваме и да не се съгласяваме с тях.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Цветовете.... и ако може да е за момче!

Мнениеот dinkog » 31 Мар 2016, 14:38

silver933 написа:
Lollipop написа:Сигурно е много красиво. За мен лично няма лошо, ако бебешката стая е полово ориентирана. Откачено е, ако не се използват предмети на другия пол - синя лъжица, шише със зелена капачка, защото видиш ли, детето било момиче. какво от това?

Да, там вече идва психарията, няма мъжки и женски цветове, те са част от света и е тъпо да ги ограничаваме и да не се съгласяваме с тях.
Лудостта не привършва до там. :mrgreen: Всичко е обременено, не знам защо чак толкова. Едно е да има някакво малко разграничение ама да откачат...
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Цветовете.... и ако може да е за момче!

Мнениеот roksana » 05 Апр 2016, 14:49

За мен всички цветове са подходящи за дете. Сина ми не съм му кепевала нищо розово, но съм го обличала ив червено, и в жълто. Стига да ми хареса самата дреха. Даже в черно съм го обличала, лично аз много го предпочитам :grin: .
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта