Какво правите със заплетената коса?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Какво правите със заплетената коса?

Мнениеот Pacienti » 12 Окт 2015, 12:25

Mon_ton, какво казва фризьорката ти, съветвам те да се подстрижеш, ще освежи косата ти. Преди колко време си родила, спомням си, че моята падаше на снопове и много се заплиташе. Ако е изтощена от раждането, може и витамини да и трябват... :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Какво правите със заплетената коса?

Мнениеот Lollipop » 12 Окт 2015, 12:33

С всички тези препарати, които използваме в момента няма как да не са ни изтощени косите, за съжаление. :( И като е и заплатена и става чудо, скубане, дърпане, кошмар. Пробвай ако се боядисваш да смениш боята с къна ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво правите със заплетената коса?

Мнениеот Pacienti » 12 Окт 2015, 12:37

Да добавя за една маска, която си правя, знам я от баба ми, газ, маз и оцет, едно време са я използвали против въшки, ако издържиш на миризмата и щипането, действа много добре на косата и скалпа! :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Какво правите със заплетената коса?

Мнениеот Lollipop » 12 Окт 2015, 12:56

Pacienti написа:Да добавя за една маска, която си правя, знам я от баба ми, газ, маз и оцет, едно време са я използвали против въшки, ако издържиш на миризмата и щипането, действа много добре на косата и скалпа! :)

Наистина ли и за това става, аз имах непоносимост към тази маска, направо имах чувството, че ще ми стопи скалпа. Но си мисля, че в наши дни има толкова по-добри и щадящи варианти.. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво правите със заплетената коса?

Мнениеот dejavu » 12 Окт 2015, 13:45

Lollipop написа:
Pacienti написа:Да добавя за една маска, която си правя, знам я от баба ми, газ, маз и оцет, едно време са я използвали против въшки, ако издържиш на миризмата и щипането, действа много добре на косата и скалпа! :)

Наистина ли и за това става, аз имах непоносимост към тази маска, направо имах чувството, че ще ми стопи скалпа. Но си мисля, че в наши дни има толкова по-добри и щадящи варианти.. :roll:

Кой казва, че този вариант не е щадящ, а и колко от известните маски в лъскави опаковки и на космически цени са ти помогнали наистина? :roll:
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Какво правите със заплетената коса?

Мнениеот Mon_ton » 28 Окт 2015, 14:34

Пробвайте да си измиете косата с яйце и да се изплакнете и с оцет, ефекта е страхотен за заплетените краища
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво правите със заплетената коса?

Мнениеот gomez123 » 28 Окт 2015, 18:00

Mon_ton написа:Пробвайте да си измиете косата с яйце и да се изплакнете и с оцет, ефекта е страхотен за заплетените краища

Надявам се, че си имала предвид само жълтъка, че с белтъка голям зор ще видиш, въпреки оцета :mrgreen: :mrgreen:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Какво правите със заплетената коса?

Мнениеот MollyDolly » 29 Окт 2015, 11:50

gomez123 написа:
Mon_ton написа:Пробвайте да си измиете косата с яйце и да се изплакнете и с оцет, ефекта е страхотен за заплетените краища

Надявам се, че си имала предвид само жълтъка, че с белтъка голям зор ще видиш, въпреки оцета :mrgreen: :mrgreen:

Абе той оцета не се ли разтваря в някакви съотношение с вода, иначе ми се струва, че по-скоро би бил вреден...
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Какво правите със заплетената коса?

Мнениеот Malina » 30 Окт 2015, 16:44

Като се намажете с него и го отмиете какъв му е проблемът.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какво правите със заплетената коса?

Мнениеот franky » 30 Окт 2015, 17:52

Malina написа:Като се намажете с него и го отмиете какъв му е проблемът.

Доколкото съм чувала не се отмива, само се изплаква с него, а след това се суши, както с бирата :idea: Нито мирише, нито нищо, просто трябва да се остави да изсъхне :idea:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта