Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот Andrey » 12 Окт 2015, 14:17

Добре де, как ще кажа, че ми харесва някой мъж, след като не си падам по мъже, съвсем ясно и нормално е. Жените винаги обясняват коя е колко красива, а всъщност хейтят двойно повече от мъжете.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот PasDeDeux » 12 Окт 2015, 15:12

Andrey написа:Добре де, как ще кажа, че ми харесва някой мъж, след като не си падам по мъже, съвсем ясно и нормално е. Жените винаги обясняват коя е колко красива, а всъщност хейтят двойно повече от мъжете.

Това не означава, че не може да признаеш правилните черти на някой мъж, нали, ама пусто его при повечето ви идва ту мъч?!
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот Jully » 04 Ное 2015, 12:34

Аз мисля, че мъжете просто не мгоат да го направят, точно заради това да не ги посочи някой като гей. Женита оценяват и показват красотата, за да могат да чуят "ти си по-хубава" :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот fawla » 07 Дек 2015, 16:14

Jully написа:Аз мисля, че мъжете просто не мгоат да го направят, точно заради това да не ги посочи някой като гей. Женита оценяват и показват красотата, за да могат да чуят "ти си по-хубава" :lol:

При жените пък 90% от това, което казват е лъжа, особено що се отнася до някой друг, в повечето случаи само се правят. :lol: Тъй че и това не е работа и няма причина да повярваш на такива сладки думички.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот Andrey » 07 Дек 2015, 16:37

fawla написа:
Jully написа:Аз мисля, че мъжете просто не мгоат да го направят, точно заради това да не ги посочи някой като гей. Женита оценяват и показват красотата, за да могат да чуят "ти си по-хубава" :lol:

При жените пък 90% от това, което казват е лъжа, особено що се отнася до някой друг, в повечето случаи само се правят. :lol: Тъй че и това не е работа и няма причина да повярваш на такива сладки думички.

Щото жените са усойници, никога нищо честно не може да им излезе от устата. ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот dessiblond » 11 Дек 2015, 17:52

Andrey написа:
fawla написа:
Jully написа:Аз мисля, че мъжете просто не мгоат да го направят, точно заради това да не ги посочи някой като гей. Женита оценяват и показват красотата, за да могат да чуят "ти си по-хубава" :lol:

При жените пък 90% от това, което казват е лъжа, особено що се отнася до някой друг, в повечето случаи само се правят. :lol: Тъй че и това не е работа и няма причина да повярваш на такива сладки думички.

Щото жените са усойници, никога нищо честно не може да им излезе от устата. ;)

На това мнение съм и аз и трудно мога да имам близки жени до себе си и все пак се случка, ама най-много ме дразнят някакви кифли дето ми разправят, че не могат да общуват с абсолютно никакви жени, апък реално има такива,с които сме си на един акъл, искам да кажа, че това предубежденията са много страшно нещо!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот MollyDolly » 11 Дек 2015, 18:28

Разбира се, че умея, има прекрасни жени - красиви, интелигентни, ерудирани, кой може въобще да отрече това, вярно всеки си има някакви особености, но няма как да кажеш на черното-бяло!
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот Pipilota » 14 Дек 2015, 14:15

Повечето, които не могат да оценяват общуването със същия пол и да твърдят, че не мгоат да говорят с жени главно са някакви малки пикли, а и винаги е сякаш по-готино да кажеш аз не мога да говоря с жени, ама с мъжете супер много се разбирам.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот Kaya » 14 Дек 2015, 15:25

Pipilota написа:Повечето, които не могат да оценяват общуването със същия пол и да твърдят, че не мгоат да говорят с жени главно са някакви малки пикли, а и винаги е сякаш по-готино да кажеш аз не мога да говоря с жени, ама с мъжете супер много се разбирам.

Може би си права. Според мен най-вече твърдението идва от там, че да покажем, че сме по-вървежни сред мъжете. :) А за красотата, доста красиви външно познавам, но отвътре останах много разочарована. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот веселказасмяна » 14 Дек 2015, 18:23

Kaya написа:
Pipilota написа:Повечето, които не могат да оценяват общуването със същия пол и да твърдят, че не мгоат да говорят с жени главно са някакви малки пикли, а и винаги е сякаш по-готино да кажеш аз не мога да говоря с жени, ама с мъжете супер много се разбирам.

Може би си права. Според мен най-вече твърдението идва от там, че да покажем, че сме по-вървежни сред мъжете. :) А за красотата, доста красиви външно познавам, но отвътре останах много разочарована. :)

Има всякакви хора, какво да се прави, повечето обаче са кухи отвътре, което е наистина тъжно, но уви... ако можехме да променяме света...
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта