Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот viking » 15 Дек 2015, 11:42

Ммм не смятам, не мога да кажа за мъж, този е сууупер готиния тип, някак не ми идва отвътре :grin:
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот mix_twix » 15 Дек 2015, 11:54

viking написа:Ммм не смятам, не мога да кажа за мъж, този е сууупер готиния тип, някак не ми идва отвътре :grin:

И аз така,но ако трябва да оценя някоя мацка, то имам подробна скала за това. :rockout:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот ManiJani » 15 Дек 2015, 13:18

mix_twix написа:
viking написа:Ммм не смятам, не мога да кажа за мъж, този е сууупер готиния тип, някак не ми идва отвътре :grin:

И аз така,но ако трябва да оценя някоя мацка, то имам подробна скала за това. :rockout:

Като цяло и аз съм с високи критерии, но мога да кажа, ако една жена наистина ми харесва, не ме плаши това :D
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот fawla » 15 Дек 2015, 15:12

mix_twix написа:
viking написа:Ммм не смятам, не мога да кажа за мъж, този е сууупер готиния тип, някак не ми идва отвътре :grin:

И аз така,но ако трябва да оценя някоя мацка, то имам подробна скала за това. :rockout:

О, не си мисли, че и ние нямаме доста критерии, по които оценяваме мъжете! :) Със сигурност доста подробно можем да ги оценим и от 1 до 10 !:)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот borkova » 15 Дек 2015, 16:37

Жените сякаш са по-склонни да оценяват положително други дами, може и да не е често явление, но важното е, че се случва по-често отколкото при мъжете!
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот Rali_hr » 16 Дек 2015, 11:06

fawla написа:
mix_twix написа:И аз така,но ако трябва да оценя някоя мацка, то имам подробна скала за това. :rockout:

О, не си мисли, че и ние нямаме доста критерии, по които оценяваме мъжете! :) Със сигурност доста подробно можем да ги оценим и от 1 до 10 !:)

Охо, дай ми само някой симпатяга да го оценявам, но с жените мога да кажа, че е хубава, но мога и да го твърдя и без да го мисля. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот fawla » 18 Дек 2015, 16:30

Ама мъжете само отъждествяват харесването на пола като п******** история... :mrgreen:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот BeenieGal » 18 Дек 2015, 17:41

fawla написа:Ама мъжете само отъждествяват харесването на пола като п******** история... :mrgreen:

Мне, само някой мъже отъждествяват, онези с мислене на 60+... от преди няколко века изостанали... :oops:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот Jully » 16 Фев 2017, 15:56

BeenieGal написа:
fawla написа:Ама мъжете само отъждествяват харесването на пола като п******** история... :mrgreen:

Мне, само някой мъже отъждествяват, онези с мислене на 60+... от преди няколко века изостанали... :oops:

Мъжете не могат да признаят някоя красота, точно защото се притесняват, да не помислят, че имат друг вид щпомисли.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Успявате ли да оцените красивото в хора от вашия пол?

Мнениеот penelopa » 17 Фев 2017, 00:12

На мен не ми е проблем да кажа за една жена или за един мъж, че са красиви, нямам задни, предни или каквито и да е мисли :smile: . Което е хубаво си е хубаво, защо трябва да си кривя душата?
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron