Какво здравословно обичате да ядете?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Какво здравословно обичате да ядете?

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Дек 2016, 17:07

Yarost написа:Яйца, месо, зеленчуци... не са ли ти вкусни? Ако не ги пържиш, панираш са от здравословните.

на мен са ми вкусни, но в неподходящи комбинации... :(
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво здравословно обичате да ядете?

Мнениеот Rali_hr » 19 Дек 2016, 16:30

Аз ви предлагам да разгадаем какво има на снимката от първата страница, че тази салата все ми събира очите! Спанак, царевица, авокадо, яйца?? друго? :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво здравословно обичате да ядете?

Мнениеот borkova » 19 Дек 2016, 18:22

Rali_hr написа:Аз ви предлагам да разгадаем какво има на снимката от първата страница, че тази салата все ми събира очите! Спанак, царевица, авокадо, яйца?? друго? :mrgreen:


Виждат се домати и настъргано сирене, но се чудя за тези тъмни зрънца какво може да е. Не ми се вярва да е черен боб :roll: .
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Какво здравословно обичате да ядете?

Мнениеот svetlozara » 22 Дек 2016, 10:57

borkova написа:
Rali_hr написа:Аз ви предлагам да разгадаем какво има на снимката от първата страница, че тази салата все ми събира очите! Спанак, царевица, авокадо, яйца?? друго? :mrgreen:


Виждат се домати и настъргано сирене, но се чудя за тези тъмни зрънца какво може да е. Не ми се вярва да е черен боб :roll: .

На мен ми прилича на препечена царевица. :wink:

Аз обаче такива неща не ям, много мразя зеленчуци, а за плодове и дума не може да става. :front: тая салата никога не бих я яла.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Какво здравословно обичате да ядете?

Мнениеот lini_leni » 22 Дек 2016, 11:54

Аз бих я опитала, авокадото малко ме притеснява, но предполагам, че ще се връзва с останалите неща, иначе няма защо да са го сложили :smile: . Снощи правих зеленчуци на фурна - гъби, тиквичка, патладжан, чушка и лук с подправки и станаха страхотно. Те бяха за гарнитура на пилешки филенца на скара.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Какво здравословно обичате да ядете?

Мнениеот vanusha » 28 Дек 2016, 12:15

Трудно ми е сама да си измисля здравословни неща, предпочитам някой друг да ми ги сервира. А и в момента е много сложно понятието здравословно, то трябва да е сварено, да е с малко сирене, ако изобщо има, да е обработено минимално, повече от половината да е сурово нещо, и ми се струва твърде сложно, дори не знам дали лещата се води здравословна храна! :roll:
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Какво здравословно обичате да ядете?

Мнениеот Yunona » 28 Дек 2016, 12:53

vanusha написа:Трудно ми е сама да си измисля здравословни неща, предпочитам някой друг да ми ги сервира. А и в момента е много сложно понятието здравословно, то трябва да е сварено, да е с малко сирене, ако изобщо има, да е обработено минимално, повече от половината да е сурово нещо, и ми се струва твърде сложно, дори не знам дали лещата се води здравословна храна! :roll:


Разбира се, че лещата е здравословна храна, стига да не е приготвена с тежки и мазни запръжки, разбира се!
Тя съдържа бавни въглехидрати, протеини, витамини. Чудничка е както на супи, така и на яхнии и салати. Много тачим лещата вкъщи!
Никак не е сложно да се храниш здравословно, впрочем :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Какво здравословно обичате да ядете?

Мнениеот Guppy » 28 Дек 2016, 13:02

Едно от най-любимите ми здравословни неща са кюфтета от спанак, дори ги и пека, много ги харесвам, с лек млечен сос се получава много приятен обяд. Комбинирам винаги с черен хляб, защото без хляб не мога да се наям.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Какво здравословно обичате да ядете?

Мнениеот klara » 28 Дек 2016, 13:13

Аз снощи готвих леща, че на всички ни се иска да разтоварим след коледните трапези :smile: . Нито месо ми се яде, нито тежки манджи. Гледам все нещо лекичко - спагети с доматен сос и маслини, леща, картофи със сирене и яйца на фурна, такива работи.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Какво здравословно обичате да ядете?

Мнениеот gabinka_80 » 28 Дек 2016, 14:47

За мен лека храна за след празниците са само салати, не мога нито сирене да погледна, нито картофи, нито яйца. :mrgreen:
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron