Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот kauda » 15 Дек 2015, 14:32

julianne написа:
Alex_mor написа:
Lollipop написа:Аз пак казвам, че кавалерството си има своето време и място, според мен!

Винаги можеш да покажеш малко любезност към женат, да речем, като и сипеш една чаша с вода, да и подадеш ръка, да и отвориш врата и подобни малки жестове, които мисля, че са удачни на всяко място.

Така е, това винаги е ок, ама да не е лепка просто, да не ти пуска ръката да кихнеш :lol: не си е работа :lol:

Може да иска да кихаш в неговата ръка, от къде да се знае! Въпрос на гледна точка и все пак ако виждаме и малко лошо, ще можем да оценим добре положителното :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Яну 2016, 17:38

Истина е, че всеки трябва да си преценя за себе си кое и как да бъде. :) Едни решават едно, други друго, това е положението, аз не си падам по прекалената джентълментност, но пък на други им харесва да бъдат обгрижвани. важното е да се намери същия като тебе. ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот Rali_hr » 19 Яну 2016, 17:53

Мъжът може да разтопи сърцето на дамата си, ако я обгрижва правилно и наситина я ласкае. ;) Друг е въпросът вече, когато настане някоя прекалена показност и едва ли не да не оставя момичето на спокойствие поне за малко.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот zagrijena » 25 Фев 2016, 17:47

Rali_hr написа:Мъжът може да разтопи сърцето на дамата си, ако я обгрижва правилно и наситина я ласкае. ;) Друг е въпросът вече, когато настане някоя прекалена показност и едва ли не да не оставя момичето на спокойствие поне за малко.


Някой ако парадира със загрижеността си към жената, значи нещо не му е наред. Или избива комплекси, или има задни мисли.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот Rali_hr » 15 Апр 2016, 13:07

zagrijena написа:
Rali_hr написа:Мъжът може да разтопи сърцето на дамата си, ако я обгрижва правилно и наситина я ласкае. ;) Друг е въпросът вече, когато настане някоя прекалена показност и едва ли не да не оставя момичето на спокойствие поне за малко.


Някой ако парадира със загрижеността си към жената, значи нещо не му е наред. Или избива комплекси, или има задни мисли.

Да и такива ги има, но мисля, че това е по-скоро голямо обгрижване, а не да избива комплекси. Може би е бил твърде дълго на сухо, аз така си го обяснявам.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот roksana » 15 Апр 2016, 16:37

Rali_hr написа:
zagrijena написа:
Rali_hr написа:Мъжът може да разтопи сърцето на дамата си, ако я обгрижва правилно и наситина я ласкае. ;) Друг е въпросът вече, когато настане някоя прекалена показност и едва ли не да не оставя момичето на спокойствие поне за малко.


Някой ако парадира със загрижеността си към жената, значи нещо не му е наред. Или избива комплекси, или има задни мисли.

Да и такива ги има, но мисля, че това е по-скоро голямо обгрижване, а не да избива комплекси. Може би е бил твърде дълго на сухо, аз така си го обяснявам.


И като вече е получил нужното и вече не е на сухо зарязва вниманието, така ли. Е това е много гадно! По-добре досаден джентълмен, отколкото интересчийски.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот S_Milenska » 15 Апр 2016, 16:49

roksana написа:
И като вече е получил нужното и вече не е на сухо зарязва вниманието, така ли. Е това е много гадно! По-добре досаден джентълмен, отколкото интересчийски.

О, да това е най-гадното. Когато получат това, което искат и после забравят за всякакви обноски и подобни истории! Направо са кошмарни! :mad: Много е гадно, а жената не трябва да се променя, а трябва винаги да е насреща и да е милата,сладката и грижовната от преди връзката.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот balsam » 18 Апр 2016, 10:54

Има дребнички неща, които подсказват искрения джентълмен и мисля, че те никога не са досадни. Например отварянето на вратата, услужването с връхната дреха, когато ти е студено, оставянето на последното парче торта :grin: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот Kremiliya » 18 Апр 2016, 14:42

balsam написа:Има дребнички неща, които подсказват искрения джентълмен и мисля, че те никога не са досадни. Например отварянето на вратата, услужването с връхната дреха, когато ти е студено, оставянето на последното парче торта :grin: .

Последното парче торта не се ли оставя, за да не мрънка жената/ :mrgreen: Това не е джентълменско, това е да си "вържеш гащите" и да не получиш скандал.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот balsam » 20 Апр 2016, 14:34

Kremiliya написа:
balsam написа:Има дребнички неща, които подсказват искрения джентълмен и мисля, че те никога не са досадни. Например отварянето на вратата, услужването с връхната дреха, когато ти е студено, оставянето на последното парче торта :grin: .

Последното парче торта не се ли оставя, за да не мрънка жената/ :mrgreen: Това не е джентълменско, това е да си "вържеш гащите" и да не получиш скандал.


Е, съгласи се, че независимо от подбудите, си е мил жест. На мен поне ми става приятно, когато ми оставят за мен нещо за хапване.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта