Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот Kremiliya » 19 Май 2016, 11:13

balsam написа:
Kremiliya написа:
balsam написа:Има дребнички неща, които подсказват искрения джентълмен и мисля, че те никога не са досадни. Например отварянето на вратата, услужването с връхната дреха, когато ти е студено, оставянето на последното парче торта :grin: .

Последното парче торта не се ли оставя, за да не мрънка жената/ :mrgreen: Това не е джентълменско, това е да си "вържеш гащите" и да не получиш скандал.


Е, съгласи се, че независимо от подбудите, си е мил жест. На мен поне ми става приятно, когато ми оставят за мен нещо за хапване.

Да, разбира се, мило е! Аз винаги ги споделям, каквото и да има оставено замен. :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот penelopa » 19 Май 2016, 12:49

На някои просто им идва отвърте да бъдат галантни :grin: . Не знам аз ли съм сбъркана или е от времето :mrgreen: , но като видя, че прекалено много ми се умилкват и прекалено се суетят около моята особа, малко почвам да се стягам и очаквам какво ще поискат :lol: . Толкова еманципирани станахме жените, че джентълмените вече ги смятаме за отживелица или за подозрителни господа със скрити намерения :lol: .
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 20 Авг 2019, 16:57

Абе, няма угодия! Все реват за внимание, романтика и разбиране, а като ги получават, било досадно... :evil: Явно искат да ги получават от точно определен мъж... Ама той и като каруцар да се държи, пак е вървежен! :lol:
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта