Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот JohnLocke » 15 Окт 2015, 09:41

Снощи станах свидетел на една твърде обгрижена дама, едва ли не и крачка не можеше да направи без мъжът до нея да и съпортне по някакъв начин. :shock: Ако бях на нейно място, това щеше да ми е досадно, нямаше да го издържа някой да ми върви по петите, да ми подава ръка на всяка втора стъпка и подобни. :evil:

Разбира се, че се старая да съм джентълмен, това за мен е нормална постъпка,
iStock_000021965013_Small.jpg
iStock_000021965013_Small.jpg (34.33 KiB) Прегледано 1024 пъти
но останалото го приемам за досаждане. Мисля, че жената може по много и различни начини да й бъде обърнато внимание от това да я питаш постоянно дали не й е студено, дали не иска нещо и т.н.

Въпреки това не съм убеден, че зная къде е границата, кога жената се чувства наистина обгрижена и доволна от това, че получава цялото ти внимание и кога това джентълменско държание минава границите? :?
Вие доколко се стараете да бъдете джентълмени и смятате ли, че могат някой "жестове" да идват в повече на дамите?
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот YoLindi » 15 Окт 2015, 10:07

Аз много мразя някой да се държи с мен, сякаш съм стъклена кукла, дори и отварянето на врата, подаването на ръка е прекалено, ама аз май не съм критерий :lol: А ти пробвал ли си да не се държиш по този начин, а приятелски да подхождаш, не, че не може да се държиш като джентълмен с приятели, но да кажем като с равен? :?
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Окт 2015, 10:10

Не съм мъж (все още може би хаха), но определено не си падам някой да ме преследва, както казваш. Но е мило, ако той ти отвори шишето, даде ти яке, когато ти е студено и ти отвори вратата. :) Но е странно, ако ти си по дънки и кецове, а той се държи сякаш се качвате на Айфеловата кула. ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот dinkog » 15 Окт 2015, 11:58

Лошо няма, но по-скоро в по-специални дни, отколкото обикновени, ако н авсяко излизане се правим на джентълмени и слагаме якето в локваа, за да мине жената, то какво специално ще направим един ден :)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот sofi_black » 15 Окт 2015, 12:30

В един момент дребните жестове може и да се виждат досадни на една жена, само ако не й е интересно с човека и всичко се върти около това колко мил е той, по-скоро може тя да го вземе за изтривалка, отколкото да й е мило :D
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот Pipilota » 15 Окт 2015, 13:09

Някои жени просто не могат да приемат, че някой мъж е мил с тях и никога не одобряват жестовете, на други това им е много приятно и смятат, че е страхотно да ги обгрижват така. :) Все пак мисля, че тук роля би изиграла какви хора сме, ако си падаме по някой джентълмен и чувствата ни са такива и светоусещането, то съвсем нормално да сме доволни от това, което той прави, и обратното. ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот Lollipop » 15 Окт 2015, 14:27

О, на менми е много приятно и никога няма да кажа, че ми е досадно или ми е в повече. Съгласна съм, че зависи от жената, някои сме такива романтички, че на всяко нещо се радваме! :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот maminka » 15 Окт 2015, 14:58

Pipilota написа:Някои жени просто не могат да приемат, че някой мъж е мил с тях и никога не одобряват жестовете, на други това им е много приятно и смятат, че е страхотно да ги обгрижват така. :) Все пак мисля, че тук роля би изиграла какви хора сме, ако си падаме по някой джентълмен и чувствата ни са такива и светоусещането, то съвсем нормално да сме доволни от това, което той прави, и обратното. ;)

Така е, има жени и жени, на мен би ми било приятно всяка внимание от любимия, независимо в какво се изявява, дали ще е да ме докосне по рамото, да ме пита дали ми е студено и т.н., но предполагам има и досадници, които прекаляват с тези въпроси, важно е при среща да не мислиш изцяло за това, щом не ти идва отвътре!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот Rali_hr » 15 Окт 2015, 15:18

Излизах преди мнооого години с едни такъв свръх грижовен, който постоянно искаше да ме завива, облича, намята, отваря врати и т.н, в едни момент чаках всичко на готово с досада. Така че умерено е по-добре!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да бъдеш джентълмен, но не и досадник?!

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Окт 2015, 11:09

Мда, много добре сте казали, че за такива хора трябва да има подходящи партньори насреща. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта