Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Slavena » 16 Окт 2015, 09:34

Да, нося редовно, на децата им харесва и им купувам. Не виждам нищо лошо, днес им занесох даже едно голямо зрънчо с 3 играчки вътре и после си играят с тях.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Snejna » 16 Окт 2015, 10:16

Slavena написа:Да, нося редовно, на децата им харесва и им купувам. Не виждам нищо лошо, днес им занесох даже едно голямо зрънчо с 3 играчки вътре и после си играят с тях.

А имаш ли разрешението на останалите родители да носиш зрънчо и подобни гадости в градината? :!: :!: :!: :!:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Окт 2015, 10:53

След като попитах в градината, абсолютното безразличие по въпроса ме разби, 2-3 реагираха, някои само с добре по всички въпроси. Явно им е все тая на тях с какво си хранят децата и мисля да влезна в отмъстителна тактика и да им занеса много бонбони. :evil:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Грохот » 16 Окт 2015, 11:48

Loreyn написа:Леле докато детето тръгне на градина дано ги забранят тези щуротии, това не е честно, защо го правят при положение, че имат осигурени три хранения на ден?!?! :shock:

Очакваш нещо да се промени?!?!? :shock: Колко си сладка... :D
Е не, затова и не искам деца, какво може да им се предложи с такава простотия и отрова, която те облива през цялото време, как да ги възпитаваш?
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Окт 2015, 14:33

Грохот написа:
Loreyn написа:Леле докато детето тръгне на градина дано ги забранят тези щуротии, това не е честно, защо го правят при положение, че имат осигурени три хранения на ден?!?! :shock:

Очакваш нещо да се промени?!?!? :shock: Колко си сладка... :D
Е не, затова и не искам деца, какво може да им се предложи с такава простотия и отрова, която те облива през цялото време, как да ги възпитаваш?

Е, да с елишиш от това щастие заради 2-3 пакета зрънчо. Просто с много говорене стават нещата, аз се опитвам да го науча, че има един ден в седмицата, в който може да се яде вредна храна, не редовно, но не знам кога ще почне да отказва в градината и т.н. Яд ме е като почнат да ми носят водя от 10 кладенеца "ама колко ще изяде..."
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот qwerryyy » 29 Окт 2015, 17:57

Не може ли просто да кажете в градианта, че не сте съгласни с тези почерпки без повод и да ги връщат и готово . :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот exotic » 30 Окт 2015, 12:13

qwerryyy написа:Не може ли просто да кажете в градианта, че не сте съгласни с тези почерпки без повод и да ги връщат и готово . :)

Ама те трябва да ги връщат и без никой нищо да е казал! Не разбирам кой и защо допуска това да се превръща в практика!
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Snejna » 09 Ное 2015, 16:50

допуска се от настоятелствата в градината, от директори, учители, от родителите. Ако самите родители нямат самосъзнанието да не го правят, то няма кой да ги ограничи.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Ное 2015, 17:06

Snejna написа:допуска се от настоятелствата в градината, от директори, учители, от родителите. Ако самите родители нямат самосъзнанието да не го правят, то няма кой да ги ограничи.

Жива простотия е това, абсолютна. Но си права, че и ние самите го допускаме. Говорих с родителите и всички ми казват, да ние сме против, кажи на госпожата. Но като кажа на госпожата, аз пак оставам 1 родител, не съм мнозинство и по никакъв начин не мога да говоря от тяхно име. Всички имат фейсбук, можеха да се изкажат по темата и да застанем всички зад решението, че не сме съгласни.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Локумът » 10 Ное 2015, 10:17

Много родители залагат абсолютно на глупостта. :mrgreen: По-добре да е нещо по-безвредно и да им отнеме малко време в кухнята, ако трябва. Ама тях ги мързи де.. като ги гледам как масово вечерят в макдоналдс не мога да очаквам, че и през останалото време ядат супер добре. Не се връзва просто.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron