Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот velvet_81 » 30 Окт 2018, 10:34

Така е. Виждам по училищата как е. Имам късмета в училището на моето момиче да няма от къде да си купи боклуци, но това е рядкост наистина.
Затова, до към 6-7 годишна възраст както сме ги научили. После вече нищо не можем да променим ние, ако те сами не пожелаят, а това може да се случи като поотраснат и вече имат представа що е то здравословен и пълноценен начин на живот.
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Mon_ton » 30 Окт 2018, 12:22

То и какво си го научила у вас няма значение в училище виждат друго, и все пак храната там се осигурява от родителя.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Frac » 30 Окт 2018, 17:30

В градината ни е забранено носенето на храна. Пращам на големия в училище, но зрънчо не. Не мисля че е подходящо, ай за мен зрънчото е: Лапаш нещо, няма нищо, смао трохи остават :grin:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Петя Георгиева » 31 Окт 2018, 09:54

Mon_ton написа:То и какво си го научила у вас няма значение в училище виждат друго, и все пак храната там се осигурява от родителя.


Абе, не е съвсем тъй. Дори и да яде от време на време някой боклук, вече има някакви основни навици изградени. Нали виждам по моето дете. Не се нахвърля на сладкото. Дори и да хапне, не може да изяде кой знае колко. Просто като не е свикнало детето, няма как изведнъж чак да заобича джънка...
Аватар
Петя Георгиева
 
Мнения: 168
Регистриран на: 31 Окт 2018, 09:45

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта