Да поговорим за дебелите... вежди!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Snejna » 29 Окт 2015, 17:00

Важното е да няма трета вежда, останалото е преодолимо :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Ваня Стойчева » 17 Ное 2015, 17:26

Snejna написа:Важното е да няма трета вежда, останалото е преодолимо :)

То всичко е преодолимо, впросът е само да имате желание да го продолеете.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот nadqta » 17 Ное 2015, 17:57

Ех, ама сте грубии... в днешно време не съм виждала жена, която да си оставила мустаче, всяка се опитва грижи за себе си по най-добрия начин, ама вече другото е лично!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Rali_hr » 19 Ное 2015, 15:12

nadqta написа:Ех, ама сте грубии... в днешно време не съм виждала жена, която да си оставила мустаче, всяка се опитва грижи за себе си по най-добрия начин, ама вече другото е лично!

Има,има, всякакви ги има. Даже понякога прекалените грижи докарват до брада. Имам доста приятелки, които имат адски много брада- буквално!!!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот dessiblond » 19 Ное 2015, 16:32

Rali_hr написа:
nadqta написа:Ех, ама сте грубии... в днешно време не съм виждала жена, която да си оставила мустаче, всяка се опитва грижи за себе си по най-добрия начин, ама вече другото е лично!

Има,има, всякакви ги има. Даже понякога прекалените грижи докарват до брада. Имам доста приятелки, които имат адски много брада- буквално!!!

По-скоро си е хормонален дисбаланс, затова и при много жени в менопауза се появяват такива косъмчета, но за съжаление и вече при доста млади момичета :sad:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот kalinka-kuku » 17 Дек 2015, 15:14

Едно е ходмоналния дисбаланс, друго е да се скубят някои нищожни косъмчета, а на тяхно място разбира се порастват някои по-упорити и по-дебели и с времето - махаш дебелото косъмче с няколко тънки покрай него и влизаш в омагьосан кръг на бради. ;(
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Bambaa » 17 Дек 2015, 16:54

marsu написа:Едно е ходмоналния дисбаланс, друго е да се скубят някои нищожни косъмчета, а на тяхно място разбира се порастват някои по-упорити и по-дебели и с времето - махаш дебелото косъмче с няколко тънки покрай него и влизаш в омагьосан кръг на бради. ;(

Нали точно заради е това съществува тази инквизиция - епилатора, за да не растат по-дебели и големи косми, а малки и тънки косъмчета :idea:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Локумът » 17 Дек 2015, 17:06

marsu написа:Едно е ходмоналния дисбаланс, друго е да се скубят някои нищожни косъмчета, а на тяхно място разбира се порастват някои по-упорити и по-дебели и с времето - махаш дебелото косъмче с няколко тънки покрай него и влизаш в омагьосан кръг на бради. ;(

Има едни гейчета на синовете приятели дето ходят оскубани, само като ги видя и ми идва да ревна и да ги заблъскам. Все се сещам като ги видя за оня виц "Сине, от векове само гейовете и пиратите имат обици на носа, мисли му като погледна през прозореца и ако не ти видя кораба..."
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот MerryPop » 17 Дек 2015, 17:40

Локумът написа:
marsu написа:Едно е ходмоналния дисбаланс, друго е да се скубят някои нищожни косъмчета, а на тяхно място разбира се порастват някои по-упорити и по-дебели и с времето - махаш дебелото косъмче с няколко тънки покрай него и влизаш в омагьосан кръг на бради. ;(

Има едни гейчета на синовете приятели дето ходят оскубани, само като ги видя и ми идва да ревна и да ги заблъскам. Все се сещам като ги видя за оня виц "Сине, от векове само гейовете и пиратите имат обици на носа, мисли му като погледна през прозореца и ако не ти видя кораба..."

Абе така е, ама тука все още говорим за веждите на дамите, нали?
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Snejna » 17 Дек 2015, 17:43

Локумът написа:
marsu написа:Едно е ходмоналния дисбаланс, друго е да се скубят някои нищожни косъмчета, а на тяхно място разбира се порастват някои по-упорити и по-дебели и с времето - махаш дебелото косъмче с няколко тънки покрай него и влизаш в омагьосан кръг на бради. ;(

Има едни гейчета на синовете приятели дето ходят оскубани, само като ги видя и ми идва да ревна и да ги заблъскам. Все се сещам като ги видя за оня виц "Сине, от векове само гейовете и пиратите имат обици на носа, мисли му като погледна през прозореца и ако не ти видя кораба..."

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: Локуме, направо ти се чудя от къде ги измисляш такива, една от друга по-луда история. :rolling: :rolling:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron