Да поговорим за дебелите... вежди!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Pipilota » 14 Мар 2016, 17:00

На мен също ми харесват плътни и дебели вежди, придават по-добра форма на лицето, а и по-мек вид.:)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Tinki » 14 Мар 2016, 18:09

Lollipop написа:
iwoni написа:В днешно време има решение за всеки проблем. Нямаш вежди - отиваш на процедура и вече имаш. Само да посъбереш парички и всичко е ок.
Което е супер, защото лесно могат да се поправят много грешки :)


Какви процедури има за да почнат да ри растат отново по-гъсти вежди?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот black » 15 Мар 2016, 12:36

Tinki написа:
Lollipop написа:
iwoni написа:В днешно време има решение за всеки проблем. Нямаш вежди - отиваш на процедура и вече имаш. Само да посъбереш парички и всичко е ок.
Което е супер, защото лесно могат да се поправят много грешки :)


Какви процедури има за да почнат да ри растат отново по-гъсти вежди?


Чувал съм, че почват да растат и да се сгъстяват като ги мажеш с рициново масло или сок от алое вера. Не съм пробвал, защото не съм имал нужда :mrgreen: , така че не знам дали помага.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Tinki » 15 Мар 2016, 14:49

black написа:
Чувал съм, че почват да растат и да се сгъстяват като ги мажеш с рициново масло или сок от алое вера. Не съм пробвал, защото не съм имал нужда :mrgreen: , така че не знам дали помага.


Е то с такива бабини деветини я стане, я не стане. Имам предвид, както за премахване на има разни фото, лазерни и тн неща. За възстановяване на растежа какви процедури има?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Snejna » 19 Апр 2016, 09:27

Tinki написа:
black написа:
Чувал съм, че почват да растат и да се сгъстяват като ги мажеш с рициново масло или сок от алое вера. Не съм пробвал, защото не съм имал нужда :mrgreen: , така че не знам дали помага.


Е то с такива бабини деветини я стане, я не стане. Имам предвид, както за премахване на има разни фото, лазерни и тн неща. За възстановяване на растежа какви процедури има?

Присаждат се косъмчета, които се вземат от тила.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот irka » 19 Апр 2016, 09:37

Май присаждането е най-сигурния метод. Там поне няма да се чудиш ще поникнат ли, няма ли.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Malina » 31 Юли 2017, 13:33

Придават много по-голяма изразителност. А и аз харесвам най-много, когато веждите се запазват максимално естествени, а не да са много оскубани. Никога не са ми стоели добре оскубаните вежди, винаги са твърде оскубани и придават безизразност на лицето, или по-скоро говорят за болест.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот kauda » 01 Авг 2017, 09:05

Аз също ги харесвам, особено ако не са и перфектно оформени също ми харесват страшно много. Почитателка съм на един много известен сериал и там мога да кажа, че Емилия Кларк има супер вежди, за някои са дебели, не знам си какви си, но според мен са повече от перфектни. Добре оформени, въпреки че са дебели.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот kalinka-kuku » 01 Авг 2017, 10:36

kauda написа:Аз също ги харесвам, особено ако не са и перфектно оформени също ми харесват страшно много. Почитателка съм на един много известен сериал и там мога да кажа, че Емилия Кларк има супер вежди, за някои са дебели, не знам си какви си, но според мен са повече от перфектни. Добре оформени, въпреки че са дебели.

Аз също я харесвам, макр че можеше да са по-оформени, както бяха в 1 сезон:
Daenerys-daenerys-targaryen-30464003-1280-720.jpg
Daenerys-daenerys-targaryen-30464003-1280-720.jpg (25.74 KiB) Прегледано 302 пъти

Сега имат нужда от малко оформление и отново ще са добре и плътни.
Game_of_Thrones_season_7_new_trailer_revealed.jpg
Game_of_Thrones_season_7_new_trailer_revealed.jpg (29.08 KiB) Прегледано 302 пъти
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Lana » 10 Дек 2018, 16:25

Въобще не са ми по вкуса. Харесват ми средно дебели, нито тънички, нито като на мъж.
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта