Да поговорим за дебелите... вежди!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Rali_hr » 10 Дек 2018, 17:17

Те са много модерни, тея добре оскубаните са направо трагични, веждите оформят и довършват вида. Сега, ако не са чак рошави, а в една посока, добре оформени, дори и дебели са готини.Но съм виждала и разрошени, което вече ми идва в повече.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот nefertiti » 31 Дек 2018, 14:30

Микроблейдинга решава проблема с тънките вежди, или липсата им.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Светлето » 02 Яну 2019, 11:05

С микроблейдинга трябва да се внимава, че ако не случиш на наистина голям професионалист може да изглеждаш гротескно. Тогава дебелината на веждите ще е бял кахър. :mrgreen:
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Doktoricata » 16 Яну 2019, 18:35

Светлето написа:С микроблейдинга трябва да се внимава, че ако не случиш на наистина голям професионалист може да изглеждаш гротескно. Тогава дебелината на веждите ще е бял кахър. :mrgreen:

Да не бъркаш микроблейдинга с перманентния? При микроблейдинг се прави ретуш и се коригират грешки. Иначе професионализма си е важен във всяка сфера.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Frac » 21 Яну 2019, 17:32

На мен ллично не ми харесва. Като се каже мода и край-всички по един и същи начин. Еми на едни им отино, но груги изглеждат ужасно. Всеки трябва да се съобразява със собствената си визия. :thumbdown:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Rali_hr » 21 Яну 2019, 19:43

Frac написа:На мен ллично не ми харесва. Като се каже мода и край-всички по един и същи начин. Еми на едни им отино, но груги изглеждат ужасно. Всеки трябва да се съобразява със собствената си визия. :thumbdown:

Напълно подкрепям! Последно време пък по един и същи начин оформени веждите, едни дълги, огромни, никаква индивидуалност. Повечето "красиви" жени са изключително еднакви! Честно ви казвам, че ако съм един мъж и трябва да търся жена си в дискотека, бая чужди дупета ще опипам! Едни и същи! А вежди, устни, това придава индивидуалност...
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Doktoricata » 29 Мар 2019, 17:28

Rali_hr написа:
Frac написа:На мен ллично не ми харесва. Като се каже мода и край-всички по един и същи начин. Еми на едни им отино, но груги изглеждат ужасно. Всеки трябва да се съобразява със собствената си визия. :thumbdown:

Напълно подкрепям! Последно време пък по един и същи начин оформени веждите, едни дълги, огромни, никаква индивидуалност. Повечето "красиви" жени са изключително еднакви! Честно ви казвам, че ако съм един мъж и трябва да търся жена си в дискотека, бая чужди дупета ще опипам! Едни и същи! А вежди, устни, това придава индивидуалност...

Мъжът ти как се справя... :)
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот IvanovA_Stef » 08 Авг 2019, 09:14

Аз съм за умереността. Нито едва забележими линийки, нито много дебели. Колкото по-близо до естествената визия, толкова по-добре.
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Tinki » 08 Авг 2019, 14:59

Абсолютно е така. Микроблейдингът се стреми към това, но много зависи и как се прави той. Трябва си и за него добра ръка.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот annamaria » 09 Авг 2019, 14:23

Ами така е. Микроблейдингът не е само технология, за него си трябва усет и работа.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта