Да поговорим за дебелите... вежди!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот dessiblond » 15 Окт 2015, 16:07

Когато става въпрос за дебели вежди, винаги в съзнанието ми изплува образът на Кара Делевайн, прекрасна млада дама... предполагам всички се сещате, за тези от вас, които не, ето :)
cara-delevingne.jpg
cara-delevingne.jpg (21.82 KiB) Прегледано 1530 пъти
В миналото не можех да си представя да имам дебели вежди, сега обаче тънките не ми допадат, е, и на Кара са малко прекалени, но искам нещо средно като вариант, затова и реших да си поговорим за дебели вежди.

Опитах се да ги уплатня, но от толкова скубане, вече е трудно, заради това искам малко съветчета как да ги оформям с молив или сенки за вежди, така че да изглеждат плътни и една идея по-дебели, без да са като начертани и нарисувани :!:
Всъщност някоя от вас пада ли си по дебели вежди и били ли сте изправени пред тези въпроси - как да ги удебеля, как да изглеждат естествени...? :roll:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Ваня Стойчева » 15 Окт 2015, 16:11

Много харесвам хубавите дебели вежди! Но не разбира се грозни и една вежда, харесват ми много повече, отколкото тънко оскубаните вежди. :) Даже много ме е яд, че нямам такива.
Сега като гледам дъщеря ми има много добри и красиви вежди и ме е яд, че ги скубе толкова! :evil:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Loreyn » 15 Окт 2015, 17:06

Много дебелите вежди, като на тази моделка, винаги са ме плашили, моите са средна хубост и използвам светло моливче, за да попълвам някои празнини, понеже са на лице, но не чертая по тях, а с накъсано приплъзване, без натиск, си ги подчертавам :!:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Slavena » 16 Окт 2015, 09:14

Не ми харесват, моите са много тънки и така са много по-добре. ;)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Snejna » 16 Окт 2015, 10:20

Чак толкова дебели вежди стоят добре само когато сана снимка, но не и в ежедневието. Хубавите вежди са добре поддържани и красиви, наредени и т.н. :) не е необходимо нито да са оскубани много, нито да са рошави. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот MGB » 16 Окт 2015, 11:36

Slavena написа:Не ми харесват, моите са много тънки и така са много по-добре. ;)

Ама те и на чалга певиците са вече по-дебели, мисля, че е крайно време да поразсъждаваш над този въпрос!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Окт 2015, 11:51

Много харесвам дебелите вежди. Разбира се и аз като всеки, искам това, което нямам. :) И понеже нЕма от къде да си взема вежди само им се радвам и много ме е яд, като видя някоя с толкова оскубани вежди, че почти да не се виждат! :x И отгоре на всичкото, като набодат след ден - два има 1 пръст черно на точки и едва 5 косъма, да знаете не е красива картинка!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Ginger » 16 Окт 2015, 12:36

rabotnata pchela написа:Много харесвам дебелите вежди. Разбира се и аз като всеки, искам това, което нямам. :) И понеже нЕма от къде да си взема вежди само им се радвам и много ме е яд, като видя някоя с толкова оскубани вежди, че почти да не се виждат! :x И отгоре на всичкото, като набодат след ден - два има 1 пръст черно на точки и едва 5 косъма, да знаете не е красива картинка!

Опитвала ли си да "запълниш" с молив или сенки, май даже сенките ще са по-добрия вариант за тебе, апък дали няма и други начини за удебеляване? :roll:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Окт 2015, 14:29

rabotnata pchela написа:Много харесвам дебелите вежди. Разбира се и аз като всеки, искам това, което нямам. :) И понеже нЕма от къде да си взема вежди само им се радвам и много ме е яд, като видя някоя с толкова оскубани вежди, че почти да не се виждат! :x И отгоре на всичкото, като набодат след ден - два има 1 пръст черно на точки и едва 5 косъма, да знаете не е красива картинка!

Наистина можеш да пробваш да удебелиш с нещо, може да ти се получи, но с хубав молив ;)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Да поговорим за дебелите... вежди!

Мнениеот Lisica » 16 Окт 2015, 15:55

И аз не харесвам вежди, като на тази на снимката, обаче харесвам плътните и добре оформени вежди ;)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron