Кой какво знае за масажа на простатата?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот Lollipop » 05 Ное 2015, 12:37

maminka написа:Даа... разбира се, тъй като това е възможно по-разпространеното, от този вид масажи, а и ти самата не си правила поне опити за разни такива разновидности, аа? :roll: :)

Аз съм консерва, не правя нищо. :) Но определено за стимулиране на простатата, ако предложа сигурно ще бъда изгонена от спалнята за неопределено време. :hammer:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот Локумът » 06 Ное 2015, 17:51

Той като не ти счупи пръстчетата пак бива, това не са неща, които трябав да се правят връз мъжете. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот Pipilota » 09 Ное 2015, 14:40

Локумът написа:Той като не ти счупи пръстчетата пак бива, това не са неща, които трябав да се правят връз мъжете. :mrgreen:

Много си боен! Макар че и аз не си представям да започна да ровя там някъде на някой мъж, определено ще ми е странно и адски неприятно. :front:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот silver933 » 09 Ное 2015, 15:30

Pipilota написа:
Локумът написа:Той като не ти счупи пръстчетата пак бива, това не са неща, които трябав да се правят връз мъжете. :mrgreen:

Много си боен! Макар че и аз не си представям да започна да ровя там някъде на някой мъж, определено ще ми е странно и адски неприятно. :front:

А, боен. Това си е жива п....я! Не може някой да се рови там и да си мисли, че доставя голям кеф, мъжете не са за това. :cussingblack:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот kalinka-kuku » 12 Яну 2016, 17:55

silver933 написа:А, боен. Това си е жива п....я! Не може някой да се рови там и да си мисли, че доставя голям кеф, мъжете не са за това. :cussingblack:

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling:
Абе все се дърпате, ама май на мъжете наситина им доставя голям кеф, няма да отричате преди да пробвате :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Яну 2016, 18:44

Е това не е работа за всеки, мен да си призная не ми идва отвътре да съм тази, която .. пъха неща на разни места.. :mrgreen: Тъй че по-скоро съм склонна да проява ентусиазъм към външна стимулация. :umbrella:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта