Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Kaya » 09 Май 2018, 09:51

Случвало ми се е някой да ми коментира неща, коитонамира в телефона ми - примерно, нещо, което ми се е видяло вдъхновяващо, нещо, което ми се е видяло интересно, доста ми беше неприятно. Затова сега си заключвам телефона изнам, че само аз мога да си ровя в него. нямам какво да крия, фейсбук и мейла ми са с ясни на мъжа ми пароли, така че винаги може да влезе, ако иска.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот maimunka » 13 Май 2018, 10:14

Това с ревнуването като признак за невъзможност за изневяра не е баш съвсем така според мен. Бившият ми ме ревнуваше, което и мен подведе, че няма защо да се съмнявам във верността му и не съм му ровила никога в нещата, въпреки че съм доста ревнива, но поведението му ме е успокоявало. И, когато реших че искам да се разделим или поне да си дадем малко почивка по други причини (нещо което отлагах, защото той се държеше така сякаш много ме обича и за да не го нараня...), той видите ли, се разрева като жена, едва ли не. И обвиняваше мен, че съм му изневерявала и затова съм искала да се разделим. Но, както и да е, аз поисках да си дадем седмица-две почивка, той каза "избирай или сме заедно или се разделяме", та реших да се разделим и още на следващия ден, някаква жена беше го тагвала във фейсбук, как са ходили на заведения разни и т.н. още докато уж е бил с мен. Та, всичко е относително, казвам. Човек не може на никой никога да вярва напълно, това с доверието ми е много смешно... Винаги може съвсем неочаквано да изникне по-хубав, по-интересен и по-всякакъв от вас. С времето си дадох сметка, че не искам да ми пука, че някой ме лъже постоянно, не мога да рева и да откачам за всеки, който ме прави на луда. И вече просто като видя нередни неща съм склонна да си тръгна, без даже да му се обяснявам и да му искам обяснения. Ровила съм интензивно да търся издънки, но няма смисъл просто да си го причинявам вече. Мисля, че няма един с който да съм била и да не ми е изневерил. Поне не помня такъв.
Това, че може не значи, че трябва.
maimunka
 
Мнения: 13
Регистриран на: 13 Май 2018, 09:50

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Май 2018, 10:20

Е това е много гадно! Наистина, обикновено тоя, който най-много драматизира и много отрича нещо е склонен самия той да изневерява. Естествено, че винаги може да се намери някой по-добър, но когато мъжът ти седи вкъщи и единствено ходи на работа, дори и да ти изневерява трябва да е с някоя колежка на работа, даже няма да има възможност да го направи, защото няма време. :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот maimunka » 13 Май 2018, 15:51

Остави се, беше купил даже брачни халки и четири години не направи нищо по въпроса, стояха си в шкафа. Поиска си ги обратно и после видях,че на новата звезда й беше подарил годежният ми пръстен, защото и него си взе :) Забавно такова едно. Аз разбирам да ме обича, да си губим времето, а той ме лъгал и като му казвам, че не го обичам, реве и драматизира и аз се чувствам зле да го оставя, вместо да каже, ами и аз не те обичам и всеки по пътя си :)
Това, че може не значи, че трябва.
maimunka
 
Мнения: 13
Регистриран на: 13 Май 2018, 09:50

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Lisica » 14 Май 2018, 14:07

Ужасна история, да даде твоя пръстен на нея, а тя и да го приеме, жалко за поредното излъгано момиче, то кво е виновно...
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Тъжна Луна » 14 Май 2018, 15:15

maimunka написа:Остави се, беше купил даже брачни халки и четири години не направи нищо по въпроса, стояха си в шкафа. Поиска си ги обратно и после видях,че на новата звезда й беше подарил годежният ми пръстен, защото и него си взе :) Забавно такова едно. Аз разбирам да ме обича, да си губим времето, а той ме лъгал и като му казвам, че не го обичам, реве и драматизира и аз се чувствам зле да го оставя, вместо да каже, ами и аз не те обичам и всеки по пътя си :)

има хора, които си умират да се изкарват на свети великомъченици исто процента на новата изгора й се обяснява колко лоша си била ти и колко е страдал по теб :mrgreen: а тя овцата ще се върже докато постепенно и нейните пръстени няма да се окажат в някой шкаф. кръговрат.
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот maimunka » 15 Май 2018, 16:14

Тъжна Луна написа:
maimunka написа:Остави се, беше купил даже брачни халки и четири години не направи нищо по въпроса, стояха си в шкафа. Поиска си ги обратно и после видях,че на новата звезда й беше подарил годежният ми пръстен, защото и него си взе :) Забавно такова едно. Аз разбирам да ме обича, да си губим времето, а той ме лъгал и като му казвам, че не го обичам, реве и драматизира и аз се чувствам зле да го оставя, вместо да каже, ами и аз не те обичам и всеки по пътя си :)

има хора, които си умират да се изкарват на свети великомъченици исто процента на новата изгора й се обяснява колко лоша си била ти и колко е страдал по теб :mrgreen: а тя овцата ще се върже докато постепенно и нейните пръстени няма да се окажат в някой шкаф. кръговрат.



Ама той така нареждаше бившата си жена пред мен. Аз съм абсолютно убедена, че и мен нарежда пред новата, но се радвам че се отървах. А и тя не е толкова все пак "горкото момиче", щото е с 10 г. по-възрастна от него. Така, че според мен дори й е казал, че пръстена е мой и го е сложила на драго сърце. Да е жива и здрава, аз споделих факта, за да обясня що за смотаняк беше. А и знаеш ли, току виж се оженили :)
Това, че може не значи, че трябва.
maimunka
 
Мнения: 13
Регистриран на: 13 Май 2018, 09:50

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Май 2018, 16:16

Ами да се оправят. ревнивците трябва да сендат на пачи яйца, така че на този господин му го пожелавам.
Излизала съм с един ревнивец, едва успях да се отърва от него, на мен не ми даваше да се виждам с приятелите си, а той говореше с някакви момичета и се обръщаше към тях с "котенце"! Беше ми много болно, но за щастие успях да се откъсна от него, а когато се разделихме и той ме преследваше.
Сещат се, ама когато ни е дошъл акъла вече .
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот m0n4eto » 29 Май 2018, 15:41

Най-хубавото нещо е мъж без фейсбук. :smile:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Rali_hr » 29 Май 2018, 16:32

m0n4eto написа:Най-хубавото нещо е мъж без фейсбук. :smile:

:lol: :lol: Mмоя до скоро нямаше, ама последно време виси там редовно! Не си пише с никой, ама разглежда и ми праща тъпи вицове. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron