Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Alex_mor » 27 Яну 2016, 17:17

Ако разбера, че половинката ми рови в телефона ми определено моето доверие към нея ще се изпари, това е извратено! НЕ го правете жени!!! Не усещате ли, че така много повече си вредите и на самите вас и на връзката си?! Извратено е!
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Lili_gagarin » 27 Яну 2016, 17:39

Жените си търсят само причини да живеят в драма, да има за какво да се оплакват, да има защо да мрънакт и да обивняват мъжете си. затова и ровят по телефони, във фейсбук, сигурно и дрехите ни проверяват и по джобовете ровят. Трудно е да си намериш жена, която ще ти има истинско доверие и няма да има нужда и необходимост тя самата да ти рови из вещите.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот mamina » 28 Яну 2016, 11:46

Lili_gagarin написа:Жените си търсят само причини да живеят в драма, да има за какво да се оплакват, да има защо да мрънакт и да обивняват мъжете си. затова и ровят по телефони, във фейсбук, сигурно и дрехите ни проверяват и по джобовете ровят. Трудно е да си намериш жена, която ще ти има истинско доверие и няма да има нужда и необходимост тя самата да ти рови из вещите.


Е, ама нали за да рови, трябва нещо да я е провокирало! Едва ли някой тръгва само за спорта.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Pipilota » 28 Яну 2016, 12:03

Пфф, едва ли вика :) Има ит акива, които си ровят както се казва информативно и тя става дебела с времето.. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот pravilno » 04 Фев 2016, 15:26

Един познат провокираше приятелката си с фейса, искал да види какво щяла да направи! Абе, глупчо, защо дърпаш дявола за опашката :twisted:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот rose_92 » 11 Мар 2016, 05:09

Еми да си кажа честно и аз му проверявам понякога телефона.. :lol: Ние не живеем заедно и отде да го знам какво прави и къде ходи, когато не сме заедно..Не мога да звъня по 100 пъти на ден. Предполагам обаче, че той и да е писал нещо с някоя, после ще го изтрие, но все пак.. Обикновено го правя, когато сме се карали или нещо не ми обръща достатъчно внимание. Иначе ходи в тоалетната с телефона ама играе една тъпа игра и надявам се прави това там. :grin:
В началото му ровех в телефона, защото бившата му от време на време му звънеше и аз се съмнявах да не би да продължава да се вижда с нея. Сега вече не му звъни обаче преди година може би реших да проверя къде е влизал в интернет и видях, че е търсил във фейсбук бившата си и една, с която е ходил преди много години и не ми стана приятно - може би просто от любопитво ги е търсил (и аз съм го правила). Той иначе не е много активен във фейсбук - по-скоро влиза, за да играе някакви игри и да ме проверява мен като се скараме дали съм на линия и какво качвам. :lol: :lol:
Абе ревнива съм си и нямам пълно доверие на мъжете, защото много са ме лъгали.
Не знам той дали ми рови в телефона обаче аз съм си сложила код да не ми се отключва сам телефона, че понякога така става - не е заради него, аз не съм от хората, които изневеряват. Един път на шега му викам, че и да иска не може да ми рови в телефона и той ми написа кода. :lol: Докато сме били в рейса, видял кво съм написала, а аз не съм забелязала. Значи сигурно и той рови докато спя, а иначе се прави,че не ревнува. :roll: :lol:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот zagrijena » 11 Мар 2016, 09:50

rose_92 написа:Еми да си кажа честно и аз му проверявам понякога телефона.. :lol: Ние не живеем заедно и отде да го знам какво прави и къде ходи, когато не сме заедно..Не мога да звъня по 100 пъти на ден. Предполагам обаче, че той и да е писал нещо с някоя, после ще го изтрие, но все пак.. Обикновено го правя, когато сме се карали или нещо не ми обръща достатъчно внимание. Иначе ходи в тоалетната с телефона ама играе една тъпа игра и надявам се прави това там. :grin:
В началото му ровех в телефона, защото бившата му от време на време му звънеше и аз се съмнявах да не би да продължава да се вижда с нея. Сега вече не му звъни обаче преди година може би реших да проверя къде е влизал в интернет и видях, че е търсил във фейсбук бившата си и една, с която е ходил преди много години и не ми стана приятно - може би просто от любопитво ги е търсил (и аз съм го правила). Той иначе не е много активен във фейсбук - по-скоро влиза, за да играе някакви игри и да ме проверява мен като се скараме дали съм на линия и какво качвам. :lol: :lol:
Абе ревнива съм си и нямам пълно доверие на мъжете, защото много са ме лъгали.
Не знам той дали ми рови в телефона обаче аз съм си сложила код да не ми се отключва сам телефона, че понякога така става - не е заради него, аз не съм от хората, които изневеряват. Един път на шега му викам, че и да иска не може да ми рови в телефона и той ми написа кода. :lol: Докато сме били в рейса, видял кво съм написала, а аз не съм забелязала. Значи сигурно и той рови докато спя, а иначе се прави,че не ревнува. :roll: :lol:


Минала съм и аз по този път и повече се затормозявах и се чувствах зле, отколкото да съм спокойна дали не ми изневерява, дали си пише с някоя и какво. Колкото по-бързо приемеш, че контролът съсипва както връзката и отношенията, така и самата теб, толкова по-бързо ще разбереш, че тези неща са излишни. Дали се контролирате или не изневярата винаги може да стане факт както от негова страна, така и от твоя. За да не се стигне до там, трябва да работите върху връзката си и себе си, да си оказвате нужното внимание и подкрепа, да не се дърпате за глупости и да поставяте егото си на предна позиция, а не да се контролирате кой какво прави. Извинявам се, ако звуча назидателно, но казвам нещата от личен опит и от многократно премисляни и проумявани ситуации.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот rose_92 » 11 Мар 2016, 12:56

Това е много трудно постижимо, когато и двамата сме зодия Овен. :grin:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Andrey » 11 Мар 2016, 13:05

Не ви ли обижда идеята, че взаимно си нямате доверие? :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Kaya » 11 Мар 2016, 17:31

Andrey написа:Не ви ли обижда идеята, че взаимно си нямате доверие? :roll:

Е, то няма как да не хвърлиш от време на време по едно око ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта