Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Ginger » 06 Яну 2017, 13:01

Един-два пъти да си хвърлил око е нормално, но системно вече на други мисли навежда.
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот S_Milenska » 06 Яну 2017, 16:03

Ginger написа:Един-два пъти да си хвърлил око е нормално, но системно вече на други мисли навежда.

Системно е параноя, но ако веднъж си имал такива опасения, те не избягват.На мен ми се е случвало случайно да видя нещо много грозно, макар и шега. Мъжът ми комуникира по УатсЪп с колежки от другите градове. Това преди години беше, преди да се преместим. Та, говори с тях и аз също му пишех по тази програма, нещо имаше проблем иотворих. Той се шегуваше с една за профилната й снимка колко била красива и как щял да зарязва жена си за нея. много неприятно ми стана, въпреки че знаех, че е шега. После си обещах вече да не гледам. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Mauritius » 10 Яну 2017, 16:12

Каква е тази шега, наистина гадно звучи. Аз не бих се пошегувал така пред друг с моето момиче. По-скоро като се шегуваме помежду си може би бих си позволил лично нея да я избъзикам.
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Malina » 19 Мар 2017, 20:30

най-добре е да не се гледа, особено пък ако няма поводи за притеснения, защото могат да се изведат грешни изводи и ето резултата, да има сърдити накрая.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот svetlozara » 20 Мар 2017, 15:35

Е, ама колко сте примерни всички, голяма работа, като провериш за какво става въпрос. Ако нещо не ми харесва, аз питам даже за какво става въпрос, изобщо не се притеснявам, че питам каквото и да е било.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот kauda » 07 Май 2017, 13:05

Редно е това да е лично пространство, замисли се ти как би се чувствала, ако той рови в твоя телефон, какво всъщност, ти очакваш да намериш в телефона???
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот nefertiti » 10 Май 2017, 12:25

Понякога като видиш нещо в телефона на половинката може да си помислиш едно, а то да е съвсем друго и оттам да тръгнат едни съмнения и караници без причина.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Lili_gagarin » 10 Май 2017, 14:16

nefertiti написа:Понякога като видиш нещо в телефона на половинката може да си помислиш едно, а то да е съвсем друго и оттам да тръгнат едни съмнения и караници без причина.

Точно, по-добре е, ако има някакви съмнения и притеснения, те да не се преувеличават, а да се говори спокойно. Ако "коня е в ряката" и без друго няма да има спасение. :mrgreen:
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Pipilota » 10 Май 2017, 21:09

Не бих ровила аз.. : по-добре сам да каже, ако има нещо за казване! :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот magic_boy » 11 Май 2017, 09:24

да, аз винаги проверявам и телефона и фейсбука. Патил съм си вече от момичта,които въртят няколко и така случайно с едно съобщение във фейсбук,докато й оправях някакви настройки по телефона разбрах, че не съм единствения, с който излиза. Затова сега тайно проверявам, може да не е най-хубавото нещо на света, но предпочитам така, отколкото да ме правят на глупак. Сигурно като порасна още и почна да се срещам не с момиченца, ами с големи жени, нещата ще са различни. :mrgreen:
magic_boy
 
Мнения: 28
Регистриран на: 11 Май 2017, 08:37

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта