Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот skyfly » 11 Май 2017, 12:25

magic_boy написа:да, аз винаги проверявам и телефона и фейсбука. Патил съм си вече от момичта,които въртят няколко и така случайно с едно съобщение във фейсбук,докато й оправях някакви настройки по телефона разбрах, че не съм единствения, с който излиза. Затова сега тайно проверявам, може да не е най-хубавото нещо на света, но предпочитам така, отколкото да ме правят на глупак. Сигурно като порасна още и почна да се срещам не с момиченца, ами с големи жени, нещата ще са различни. :mrgreen:

Твоята е парен каша духа и доста оправдано. С времетои мъжете и жените почват все по-малко номера да си играят, ако си на 18 сега всички са много волни и харесвани.. ;) Но е добре да се уважава личното пространство и да се дава възможност да се обясни всичко, защото много често това, че едно изглежда едно не значи , че е такова.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Rali_hr » 11 Май 2017, 15:32

Няма да слагаш всички под общ знаменател, това че една те е излъгала няма да те излъже и друга. Отгоре на всичкото ти сам си се уверил, че лъжите илизат на яве.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот skyfly » 01 Юни 2017, 15:47

Който си лъже си лъже винаги, тръгне ли така и да знае, че ще се измъкне то се продължава. Поне докато се намери някой, с който да заживеят и след някоя друга година пак на ново се почват заглежданията.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Rali_hr » 03 Юли 2017, 11:43

Ама грозно си е да се търси нещо в телефона, какво с етърси, доказателство, че изневерява ли? или че поддържа връзка с някоя жена, или мъж и си споделят някакви работи. Нима жените не го правим повече отм ъжете? :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Юли 2017, 14:52

За мен ще е изморително да ровя в телефона. Моя приятелка е супер ревнива. Онзи ден чакам моя мъж да излезе, ама той сиг овори с колежка и тями пише във фейсбука, дрън дрън как сте :) И аз споделям, че ще излизаме, ама го чакам дас е наприказва с приятелката си. Милата така се възмути "ама как, какво толкова говори с нея" . Е аз от къде да знам какво сиговори, каквото си иска. Сега да седна да се филмирам и да им проверявам личната кореспонденция ли?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Yunona » 03 Юли 2017, 23:14

Нищо не проверявам, нищо не търся. Ще взема да намеря, и после.... ??? :twisted:
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Lisica » 04 Юли 2017, 09:00

Ами ако намерите нещо, изтълкувате го грешно и хоп, проблемът е готов за едното няма нищо. Всеки когато се съмнява е склонен да преувеличи. Дори и нещо безобидно може да се направи на огромен проблем.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот kauda » 04 Юли 2017, 14:26

Обичаме да преувеличаваме и вярваме, че съществува проблем, който може ид а го няма. Има хора, които просто са сигурни, че другия им изневерява. Може би така са научени - да смятат, че изневерите са ежедневие и атова търсят поредното предателство.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Локумът » 31 Юли 2017, 11:25

те хората са го казали - който търси намира. И като намерите нещо, което не е това,което изглежда, станала там валянката за едното няма нищо. какво се заниамвате с глупости? :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Kaya » 21 Авг 2017, 15:02

Локумът написа:те хората са го казали - който търси намира. И като намерите нещо, което не е това,което изглежда, станала там валянката за едното няма нищо. какво се заниамвате с глупости? :mrgreen:

и ти си прав, но понякога половинката дава причини и поводи за съмнения, тогава няма как да не се потърси какво се случва... който да го отрича, може би в един момент му е минавало през ума да направи нещо такова.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта